Paslaugos

Kapų tvarkymo taisyklės

Norint, kad kapavietė visada atrodytų tvarkingai – svarbiausia ai skirti nuolatinę priežiūrą. Lygiai taip pat reikia tinkamai sukurti šią erdvę, kuri nebus reikli, tačiau išliks švari. Dėl to dažniausiai vis mažiau žmonių komponuoja gėlynus, kurie reiklūs, kurie neatrodo skoningai visus metus. Kur kas paprasčiau yra kapo dengimas plokšte, skoningai atrodo ir paprastas, jaukus paminklas.

Apskritai kapų tvarkymas ir jo dažnumas priklauso nuo to – kaip atrodo bendras vaizdas, išdėstymas. O galiausiai, visada galima samdyti įmones ir pavienius specialistus, kurie pasirūpins Jūsų artimo žmogaus amžinojo poilsio vieta.

Mažiau gėlių

Vis dažniau kapavietes puošia mažiau gėlių. Taip, jos yra gražu, tačiau reikia skirti labai daug dėmesio ir laiko, kad jos tokios išliktų. Kadangi dažnas gyvena toli nuo kapų, tad paprasčiausiai neturi laiko reguliariai priežiūrai. Galima samdyti specialistus, tačiau jų paslaugos kainuoja. Kur kas paprasčiau yra priimti konkrečius kapavietės dekoro būdus, kurie ne tokie reiklūs.

Galiausiai, kai gėlės nužydi, dažniausiai krūmeliai lieka pliki, tad bendras vaizdas vizualiai ne toks patrauklus ir norint, kad atrodytų skoningai, svarbu yra skirti nuolatinį dėmesį. Tai ne tik laiko sąnaudos, tačiau dažnai ir papildomi pinigai.

Granito plokštė

Kai nėra laiko, kurį galima būtų skirti kapavietės priežiūrai, geriausias pasirinkimas yra granito plokštė. Kadangi ji kainuoja vis pigiau – dažnas džiaugiasi atsivėrusiomis galimybėmis. Tik reikia nuspręsti dėl stilistinių aspektų. Nuo juodos iki margos – tikrai kiekvieno poreikiai bus patenkinti visomis prasmėmis.

Minimalizmas

Vis daugiau žmonių renkasi minimalizmą, kuris ne tik estetiškai patrauklus, tačiau taip pat ir nereiklus. Tai yra ne tik minėtos granito plokštės, tačiau taip pat iškart sukomponuota žvakių deginimo vieta bei kitos smulkmenos. Jos padeda kur kas paprasčiau palaikyti tvarką bei džiaugtis jaukia kapaviete.

Komponuojant kapavietę visada geriausia yra tartis su specialistais, kurie atlieka visus darbus nuo A iki Ž. Ne tik komponavimo, tačiau taip pat ir priežiūros. Tai leis būti ramiu, kad artimo žmogaus kapo vieta – visada atrodys stilingai.