avarinis spynų atrakinimas
Transportas

Kiek kainuoja avarinio automobilio atrakinimo paslaugos?

Ar teko kada nors prarasti savo transporto priemonės raktelius? Esame tikri, kad tai pasitaiko net ir patiems akyliausiems, kurie ne tik visada turi po ranka atsarginius, tačiau ir tiems, kurie kiekvieną kartą nueidami nuo mašinos kelis kartus tikrina – ar užrakinta, ar išjungtos šviesos ir t.t.

Visgi, jeigu nebūtų išsiblaškiusių arba nuolatos kur nors skubančių asmenų, tuomet tokia paslauga kaip avarinis spynų atrakinimas nebūtų reikalinga. O tai, kad ji dažna ir atsiranda vis daugiau įmonių, kurios jas siūlo – geriausias įrodymas, kad poreikis yra.

Profesionalumas turi būti prioritetas

Paslaugų kainos yra labai įvairios ir dažnai jos lemia darbų kokybę. Tiesiog yra rinkos kainos, kurios daugiau arba mažiau yra gana panašios. Kai įkainiai yra neįprastai pigūs, gali būti, kad kokybė nebus gera, kad nebus gaunamos jokios garantijos. 

O dar blogiausia, kai paprastos avarinio atrakinimo paslaugos baigiasi tuo, kad po jų tenka keisti mašinos spynelę. Specialistai dirba su įrankiais, kurie leidžia ne tik greitai suteikti paslaugas, tačiau ir išsaugoti spyną. Tie, kurie teikia paslaugas nelegaliai, deja, dažniausiai viską atlieka grubiai, tad ir rezultatas – ne visada patenkinantis poreikius.

Tinkami įrankiai atrakinimo metu – leis išvengti spynos sugadinimo

Asmenys, kurie nuolatos nedirba su šia sfera, dažniausiai avarinio atrakinimo metu nenaudoja ir specialių įrankių, įrangos, kuri gali padėti darbų metu išvengti sugadinamos spynos. Tai yra daugelio vairuotojų noras. 

Ypač tokiu atveju, kai raktas paprasčiausiai liko mašinos spynelėje ir tereikia, kad automobilis būtų atrakintas, kad galima būtų jį pasiimti. Speciali įranga yra būtina. Lygiai taip pat kaip ir žinios, kurios padeda ramiai atlikti darbus nesukant galvos dėl galimų pasekmių, kurios apkrauna.

avarinis durų spynų atrakinimas

Kviečiama net policija?

Anksčiau, kai tokia paslauga kaip avarinis auto atrakinimas buvo labai reta, tokiais atvejais net buvo kviečiama policija, kadangi dažniausiai jie turi įrangą, kuri gali atrakinti bet kokias mašinas. Tai yra ne tik visraktis, tačiau ir kitos sistemos, kurios pritaikytos esant ekstremalioms situacijoms. Visgi, šiais laikais taip daryti jokiu būdu negalima, kadangi trikdote sargų darbą. Kvieskite meistrus, kurie atlieka konkrečius darbus.

Avarinio spynų atrakinimo kainos – viešos

Taip pat mitas, kad avarinio atrakinimo paslaugos kainuoja labai brangiai. Šiuo metu kainas galima rasti internete, tad esame tikri, kad be jokio vargo rasite tą opciją, kuri Jums labiausiai tinka. Ne tik kainos, tačiau ir kokybės, garantijų prasme, mes tai visada turi būti prioritetas.

Kad ir kokioje nemalonioje situacijoje esate – visada yra išeitis. Svarbiausia yra nebandyti pačiam atlikti darbų, kurie jums nėra iki galo aiškūs. Paslaugų kainos nėra didelės. O ypač tokiu atveju, kai kalbama apie mašinas bei jų priežiūrą.