IT ir technologijos,  Verslas

Kodėl Facebook reklama?

Facebook reklama turėtų būti išnaudota kiekvieno verslo, nes šiuo metu žmonės labai daug savo laiko praleidžia naršydami savo socialinių medijų paskyrose. Kiekvienam prekiniam ženklui yra svarbu komunikuoti su savo klientu, taip yra sukuriamas ryšys tarp prekės ar paslaugos tiekėjo ir vartotojo. Kadangi Facebook tinkle srautas yra didelis nemokama reklama nepasiekia tiek auditorijos kiek norėtumėte. Todėl Facebook mokama reklama suteikia galimybę Jūsų verslui padidinti pardavimus greitu ir nebrangiu būdu. Jei nesate susipažinę su Facebook galimybės siūlome kreiptis į reklamos agentūrą – Nomadomas, jei padės Jums tinkamai parengti Facebook reklamos planą.

Facebook reklamos vertė

Facebook yra vienas iš sparčiausiai besivystančių socialinių tinklų. Facebook nemokamas reklamos turinys šiai dienai pasiekia vis mažesnę auditorijos dalį, todėl net turint daug sekėjų Jūsų keliamą turinį gali pamatyti ne visi žmonės. Facebook mokama reklama yra puikus, greitas ir efektyvus sprendimas norint pasiekti didesnę savo auditorijos dalį. Socialiniuose tinkluose dėl didėjančio vartotojų skaičiaus verslams tampa sunku greitai augti ir plėstis, todėl mokamos reklamos pagalba galima labai greitai padidinti prekės ar paslaugos pardavimus bei padidinti savo prekinio ženklo pasiekiamumą. Todėl Facebook reklama reikalinga ir naudinga kiekvienam verslui.

Facebook reklamos forma

Facebook reklama pasižymi itin plačiomis reklamos galimybėmis. Reklama, tiksliau skelbimas gali būti rodomas vaizdo įrašo, paveikslėlio ar karuselės pavidalu ir pnš. Visa tai galite pasirinkti patys, kas Jūsų verslui būtų priimtiniausia. Kiekviena iš šitų formų turi skirtingą auditorijos pritraukimo galią. Nuotrauka su tekstu dažniausiai sudomina mažesnę žmonių dalį, bet ji vis tiek gali tikti vyresnio amžiaus auditorijai. Vaizdo įrašai prikausto didesnę vartotojų dalį, nes tokio tipo reklama aiškiai ir greitai vartotojui pateikia svarbiausią informaciją, taip jam nereikia praleisti daug laiko skaitant reklaminę informaciją. Karuselės formos reklama yra viena populiariausių reklamų norint pateikti keletą prekių vienu metu. Ši reklama padeda patenkinti didesnį auditorijos poreikį. Čia galima talpinti net šešias skirtingų produktų nuotraukas ir taip vartotojas turi didesnį pasirinkimą rasti tai ko jam reikia ir tai kas jam patinka. Svarbu nepamiršti, kad auditorijos poreikiai yra skirtingi ir reikėtų tinkamai pasirinkti reklamos formatą.