Finansai

Kriptovaliutas investavimui reikėtų rinktis atsargiau

Nepaisant fakto, kad daug žmonių finansiškai nukentėjo nuo kriptovaliutų, vis tiek atsiranda nemažai entuziastų, kurie mielai investuoja asmenines lėšas į šią, vis dar vadinamą – naujovę. Tačiau, reikia turėti galvoje, kad ne visiems investuojantiems viskas baigiasi nuostolingai. Kai kurie kriptovaliutų entuziastai sugebėjo susikrauti didžiulius pinigus, kuomet investavo aklai – nežinodami kaip viskas pakryps. Bet, atminkite, kad šiuo metu investavimas į kriptovaliutas turėtų būti žymiai atsargesnis, nes tikėtina, kad nemažai projektų greitai tiesiog užsidarys.

kriptovaliuta

Kiekvienas žmogus, kuris nori investuoti į kriptovaliutas, turi geriau pasidomėti kas tai yra ir kaip veikia investavimo principai. Jeigu jūs perkate kriptovaliutą ir po kelių dienų ją parduodate, o viskas daroma nuolatos, tai nėra vadinama investavimu. Tai yra vadinama prekyba arba spekuliacijomis. Investavimas reiškia, kad nusiperkate kriptovaliutą ir ją laikote kažkiek metų tikėdamiesi, kad jos vertė išaugs.

Grįžtant į praeitį, kuomet kriptovaliutos formavo didžiulį burbulą, atsirado daug žmonių, kurie susikrovė milijonus ir labai menkų investicijų. Tai buvo aklas investavimas su paprasčiausiu tikėjimu, kad kainos kažkas tiesiog šaus į viršų. Vieniems pasisekė labai, o kitiems – nepasisekė visai.

Tiems žmonėms, kuriems nepasisekė, tenka nuryti karčia piliulę, o dar kitiems tenka prisiimti atsakomybę net ir iki dabar. Kai kurie žmonės pirko kriptovaliutas už skolintus pinigus. Jie galvojo, kad investavę tą sumą, jie ją padvigubins žaibiškai ir iš karto tą skolą grąžins. Deja, kai kurie investavę į kriptovaliutas, sulaukę ne jų vertė augimo, o staigaus kritimo. Tai buvo vienas didžiausių kainos kritimų kriptovaliutų istorijoje.

Kaip bebūtų, svarstantiems ar dabar verta investuoti į kriptovaliutas, tiesiog reikėtų išmokti naudotis grafikais. Šiuo metu situacija yra tokia, kad kaina juda šoniniu judėjimu, o tai reiškia, kad ilgajame periode kaina tai leidžiasi, tai krenta. Tad, jums reikėtų pirkti kai kaina yra nukritusi ir parduoti kai kaina yra pakilusi. Aišku – ar pavyks taip prekiauti priklausys tik nuo jūsų patirties ir gebėjimo valdyti finansus. Daug ką lemia ir psichologinis pasiruošimas.

Šaltinis: https://kriptolietuva.yolasite.com