sukneles internetu
Mada

Apatinio trikotažo rūšys

Apatinis trikotažas arba apatiniai rūbai yra neatsiejama mūsų kasdienės aprangos detalė, kuri dažniausiai net nesimato, bet yra labai svarbi. Tačiau yra ir kita medalio pusė, jog seksualus apatinis trikotažas yra naudojamas, kaip gundymo priemonė ir nešiojamas anaiptol, ne dėl apatinio trikotažo teikiamos naudos. Šį kartą prisiminsime iš ko susideda apatinis trikotažas ir kokios yra jo rūšys.

Liemenėlės: Tai viena svarbiausių moteriško apatinio trikotažo detalių. Liemenukų pagrindinė paskirtis yra pridengti krūtis ir suteikti joms formą. Liemenėlės puikiai pabrėžia moters figūrą ir suteikia tam tikro grožio. Tam tikromis situacijomis liemenėlė suvaidina erotinį vaidmenį, o viešai demonstruojama yra laikoma nepadorumo ženklu. Kai kurie mokslininkai net mano, kad liemenukai silpnina krūtinės raumenis ir dėl to krūtys praranda stangrumą ir putlumą.

Naktinukai: Dažniausiai priskiriami poilsiui ir miegui. Seksualūs naktinukai turi ir kitokį vaidmenį, kuris suteikia seksualumo ir romantiškumo. Tačiau pagrindinė naktinukų paskirtis yra pridengti kūną ruošiantis miegui, jog ramiai galėtumėte vaikščioti po namus ir kristi į minkštą savo lovą.

Chalatai: Chalatas tai ilgarankovis drabužis kuris yra užsagstomas priekyje. Atlieka vaidmenį panašiai, kaip ir naktinukai. Dėvi tiek vyrai tiek moterys, todėl jų paskirtis gali būti įvairi. Maudymosi chalatai, masažo chalatai, bei net darbiniai chalatai kuriuos galite įsigyti internetu.

Bodžiai: Glaustinukės arba dar kitaip triko. Tai vienos dalies moteriški drabužiai, kurių kelnaitės ir viršutinė dalis yra sujungti kartu. Dažniausiu atveju tai drabužiai atsisegantys per apatinę dalį, kai kurie modeliai užsivelkami per viršų. Šis tamprus rūbas kuris praverstu kiekvienos moters spintoje, mat gaminami iš viskozės, medvilnės ir elastano kuris priglunda prie jūsų kūno formų.

Kelnaitės: Apie šį apatinio trikotažo elementą daug neišsiplėsime, nes žinome kokį vaidmenį jie atlieka. Pabrėšiu tik tai, kad jo rūšių yra įvairių. Stringai, šortukai, vyriškos kelnaitės, klasikinės, tanga, hipster, besiūlės ir t.t. Dauguma moteriškų kelnaičių puikiai tinka erotikai ir romantiškiems vakarams.

Pėdkelnės/kojinės: Tai yra aptemptas, permatomas ir raštuotas apatinis trikotažas maunamas ant nuogų kojų. Puikus elementas dėvėti kartu su sijonu ar suknele. Pėdkelnės yra gaminamos įvairų spalvų, tamprumo, blizgumo ir storio. Dažnu atveju nešiojamas kaip seksualus erotinio trikotažo elementas.

Tamprės: Dar kitaip vadinamos timpos. Puikiai priglunda prie kojų ir yra dėvimos laisvalaikio bei sporto metu. Tamprės yra patogios ir stilingos, kiekviena moteris tikrai ras sau dydį ir mėgstamą spalvą. Sportinės tamprės puikiai sugeria ir išvėdiną prakaitą, todėl visada jausitės komfortiškai.