sukneles internetu
Mada

Aprangos kodas įmonės vakarėliui

Įmonės vakarėlis pati tikriausia kūrybinė erdvė aprangai, žaidimams, vakarėlio vietai. Ir vis dėlto… dizaineriai skatina neapsigauti. Darbiniai vakarėliai yra ta plonytė linija tarp darbe vyraujančių formalių santykių ir draugų rato. Todėl ne tik, kad nerekomenduojama išsišokti, bet ir apsirengti reiktų labai apgalvotai.

Pagal vietą ir laiką

Pasak stilistų, sukneles internetu įmonės vakarėliui puikus pasirinkimas tokiu atveju, jeigu vakarėlis vyks klube, uždarame renginyje ar kokioje itin elegantiškoje vietelėje. Kita vertus, tinkamo stiliaus sukneles internetu taps geru pasirinkimu jeigu vakarėlis vyks sodyboje arba prie jūros. Visai kas kita, jeigu planuojate žaisti komandinius žaidimus. Tuomet karaliauja džinsai ir paprastumas.

Kitaip sakant, nepamirškite, kad svarbiausia komfortas, o jis prasideda nuo to kaip pasiruošite renginio programai.

Kaina

Dažnai svarstome apie tai kokios kainos turėtų būti sukneles internetu įmonės vakarėliui. Greičiausiai, racionaliausia būtų pasirinkti aprangą pagal kišenę. Tačiau ar kuri nors norime atrodyti prasčiau už už mus dvigubai didesnį atlyginimą gaunančią buhalterę ar projektų vadovę. Gal Jums tokia situacija ir tinka, bet man greičiau tegul dangus nugriūva ir išsiveržia ugnikalnis, Balyje. Todėl sukneles internetu moterims gali padėti sutaupyti, juk sukneles internetu pigiau. Tačiau būkite atidžios. Neleiskite, kad taupytumėte kokybės sąskaita.

Kita vertus, niekas neneigia, kad net ir pigios sukneles internetu ar paprastos sukneles vasarai gali atrodyti lyg nulietos, ypač jas papuošiant skoningais aksesuarais.

Ar puošnumas gali būti klaida?

Įmonės vakarėlis – tai ne vestuvės ar mergvakaris, todėl gana juokingai atrodo tokiai progai vilkimos sukneles progines ar vyriškas frakas. Kita vertus, kaip sako stilistai, progines sukneles internetu įmonės vakarėliui yra beveik tokia pat grubi klaida kaip suknelės moterims nederančios pagal figūrą. Net ir kaukių karnavale galima atrodyti gražiai. Nebūtina persikūnyti į kitą personažą pamirštant savo individulius figūros privalumus bei trūkumus. Tarkim, suknelės apkūnioms gali padėti sukurti vizualiai kiek lieknesnį siluetą. Tereikia rinktis vertikalius raštus, nespjauti į aukštakulnius ir švarkelį.

Dizaineriai sako, kad šiemet karaliauja geltonos ir mėlynos spalvų atspalviai. Tad sužibėkite lyg žvaigždės danguje.