PVC grindų danga
Namams

Kuo žavi PVC grindų danga?

Kiekviena grindų danga kuo nors savita. Linoleumą veikiausiai apibūdintume kaip pigią ir praktišką dangą, kilimas pelnytų jaukaus pagrindo statusą, parketą sietume su prabanga. O kaipgi PVC?

PVC grindų danga galėtų būti įvardijama kaip įvairiapusė. Kodėl? Nes ji moderni, praktiška, daili. Atspalvių žaismė – toks įspūdis sukuriamas. Rinktis naujas grindis įdomu. Net jeigu ruošiamasi remontuoti ne vieną kambarį, galima išvengti monotonijos. Kiekviename kambaryje gali būti vis kitokios spalvos, priklausomai nuo norų. O kreipiantis į dizainerį apskritai įmanoma sukurti nuostabią ir itin originalią atmosferą. Tokią, kurioje kasdien būtų gera ir jauku.

Tarp privalumų reikia paminėti tokius dalykus kaip lankstumas ir atsparumas trinčiai. Bet tai dar ne viskas. PVC grindų danga sudaryta ne iš vieno sluoksnio. Ir kiekvienas iš jų skirtas maksimaliam tvirtumui. Juk grindys – tai, ant ko vaikštome, todėl tvirtumo kriterijus įgauna didžiulę reikšmę.

Girgždesys, nestabilumas, nublukimas, susibraižymas? Ne, šioje temoje tai netinka. Kodėl? Todėl, kad PVC yra visiška priešprieša. Stiliaus trūkumas, nepatogumas? Tai vėlgi ne šios temos aspektai.

O dabar pažiūrėkite, kokiu pavadinimu „apdovanotas“ šis straipsnis. Kuo PVC grindų danga žavi? Taip, minimas būtent žavesys. Jei jau taip kalbama, vadinasi, greta yra ir populiarumas. O jį lemia tai, kas jau aptarta, – pliusai. O vienas iš didžiausių – universalumas. Nes PVC tinka namie ar biure, darbo kambaryje ar vonioje… Ir nei kiek nejuokaujame – net ir vonioje, kur drėgna ir kur, rodos, yra plytelių karalystė, PVC grindų danga puikiai atlieka savo funkcijas.

Nepaprastas universalumas ir stilingumas – tai derinys, kuriam be jokių išsisukinėjimų galima rašyti dešimt balų. Bet kaipgi pasiekiamas toks rezultatas? Aišku, kad gamintojai, siekdami sukurti visapusiškai gerą dangą, įdėjo nemažai pastangų. Atsižvelgdami į vartotojų lūkesčius pagamino tai, apie ką visi šneka kaip apie sprendimą, kuris keičia interjerą. Keičia ne bet kaip, o į gerąją pusę.

Ko šiaip tikisi žmonės, kai pradeda planuoti remontą? Ar jie nori pokyčių, ar jie tiesiog būtini? Turbūt atsakymų būtų įvairių. Vieni teigtų, jog neseniai įsigijo namą ar butą ir tam tikri dalykai netenkina poreikių. Kiti sakytų, kad interjerui trūksta funkcionalumo. Kai kurie žmonės remontą traktuotų kaip būtiną, nes grindys braška, tapetai apiplyšę, kėdės suklypusios. Variantų, kodėl imamas popieriaus lapas ir pieštukas ir vardijami reikalingi daiktai / darbai, yra ne du ir ne trys. Kodėl pasirenkama PVC grindų danga? Dėl plačios spalvų pasiūlos, dėl praktiškumo, dėl aptarto universalumo, netgi dėl to, jog PVC yra kaip medis. T. y. danga tiesiog dvelkia natūralumu, įspūdis tarsi žvelgiant į parketą.

Jei savarankiškai vykdote kokią nors ekonominę veiklą ar turite įmonę ir galvojate apie biuro grindų keitimą, PVC dangos pasirinkimas būtų tikslingas. Vien todėl, kad aukštakulniai batai nepalieka nepageidaujamų žymių. Grindys nesusibraižo, tad biuras išlieka reprezentatyvus, nepriklausomai nuo klientų srauto. Beje, svarbu paminėti ir tai, jog pagrindas neslidus ir nedegus.

PVC – raidės, kurios asocijuojasi su tvirta ir estetiška grindų danga. Tokia, ant kurios malonu, ant kurios jauku tiek namiškiams, tiek svečiams. Tai pagrindas, atrodantis tarsi natūralus medis. Ir kuriam nebaisus aukštakulnių kaukšėjimas ar vienas kitas augintinio grybštelėjimas nagu. PVC grindų danga – aukšti standartai ir plačios galimybės. Tai šiuolaikinis sprendimas, kurį teigiamai įvertina tiek remontuojantys nuosavą būstą, tiek atnaujinantys biurą.