Pirkiniai

Laikrodžių mados: kas populiaru šiandien?

Laikrodžių mada šiais laikais greitai keičiasi. Nors dar visai neseniai buvo nusistovėjusi tokia tendencija, kad kvarcinius laikrodžius nešioja tik moterys, o mechaniniai laikrodžiai yra vyrų mėgstamas aksesuaras, dabar viskas totaliai keičiasi, kadangi mechaniniai laikrodžiai moterims jau taip pat yra gaminami pačių žinomiausių laikrodžių gamintojų visame pasaulyje. O kvarciniai laikrodžiai tiek su odiniais, tiek su metaliniais dirželiais bei apyrankėmis jau yra labai populiarūs ir tarp vyrų. O kuo iš esmės tokie laikrodžiai skiriasi?

Mechaniniai laikrodžiai būna automatiniai arba prisukami. Automatiniai laikrodžiai vyrams arba moterims reikalauja šiek tiek didesnės priežiūros, kadangi jie dažnokai turi būti įdedami į specialią laikrodžiui skirtą dėžutę, kur yra su specialia technologija (rankos imitatoriumi) kruopščiai atsukami. Kalbant apie prisukamus laikrodžius, su jais viskas šiek tiek paprasčiau, kadangi esant reikalui, patys juos su ranka ir prisuksite.

Kvarciniai laikrodžiai moterims arba vyrams nereikalauja iš vis jokių priežiūros pastangų, paprasčiausiai svarbu juos saugoti nuo išorinių veiksnių. Turint tokį laikrodį, jums tereikia kartą per metus arba kartą per du metus pakeisti bateriją, kadangi šis laikrodis veikia kvarcinių kristalų virpesių pagrindų ir dėl to reikalauja elemento.

O kalbant apie populiariausias madas šiandien, tai pastebima, kad metalines apyrankes turintys masyvūs laikrodžiai vyrams jau tampa populiarūs ir tarp moterų. Tiesa, tai visiškai nereiškia, kad moterys nešioja lygiai tokius pat laikrodžius, kaip ir vyrai. Dažniausiai, tokie mechaniniai masyvūs laikrodžiai su metaliniu diržu arba metaline apyranke skirti moterims būna su dailesnėmis linijomis, išgraviruotais nelygumais, užrašiukais, taip pat neretai šie laikrodukai papuošiami itin brangiais Swarowski kristalais, tad nieko keisto, jog už tokį grožį teks nemažai sumokėti.

Visgi, iš mados neišeina ir odinio dirželio ir odinės apyrankės laikrodžiai, kurie visuomet išlieka nemirštančia klasika. O kalbant apie jaunimą, itin populiarūs siauro dirželio laikrodžiai, spalvingi, kartais su įvairiomis animacijomis ir primenantys neono atspalvius. Taigi, jeigu ieškote dovanos savo vyrui, merginai arba paaugliui – dabar tikrai žinosite, koks laikrodis ant jo rankos atrodys geriausiai!