Sveikata

Masažas ir masažo paslaugų subtilybės

MasažasNemaža dalis žmonių mano, kad, apsilankius pas masažo specialistus, jie iš karto turi žinoti, ko jums labiausiai reikia. Tačiau toks požiūris nėra visai teisingas. Šiuo atveju negalima tikėtis, kad masažistas, pamatęs naują klientą, iš karto žinos visas jo sveikatos problemas. Visų pirma kiekvienas klientas turėtų nupasakoti savo būklę. Suprantama, kad reikia lankytis tik pas patikimą savo srities ekspertą ir pasikliauti jo profesionalumu, kai atliekamas masažas, tačiau tai tikrai nereiškia, kad jūs negalite turėti asmeninės nuomonės ir išsakyti savo pageidavimų.

Geras masažo specialistas turi išklausyti savo klientą, išsiaiškinti, kokių jis turi problemų ir parinkti jam būtent tokias masažo technikas, kurios padėtų pasiekti norimą rezultatą. Elementarus pavyzdys – jei keliaujate į parduotuvę įsigyti tam tikrų reikiamų prekių, tikrai nenorite, kad jums pasiūlytų tai, ko jums visai nereikia. Lygiai tokia pati situacija yra ir masažo srityje. Be abejo, jūs galite nežinoti, kokios konkrečios masažo technikos jums reikia, tačiau tam ir yra specialistai, su kuriais reikia konsultuotis.

Taigi, pasirinkite tik tokį masažo specialistą, kuris mokėtų išklausyti ir pateisintų jūsų lūkesčius. Jūs esate klientai, todėl turite teisę gauti pačios aukščiausios kokybės paslaugas. Tai reiškia, kad kai jums bus atliktas masažas, turite pajusti tam tikrus teigiamus pokyčius. Žinoma, norimas rezultatas nebus pasiektas po vieno ar kelių apsilankymų masažo kabinete, tačiau pažanga turi būti pastebima po kiekvieno apsilankymo.

Jei dar neišsirinkote masažo klinikos, pasikalbėkite su draugais ir pažįstamais, kurie naudojosi tokiomis paslaugomis – gal jie galės jums rekomenduoti gerus specialistus. Tokiu būdu pasirinkę masažistą, galėsite būti tikri, kad jis atliks masažą profesionaliai ir kokybiškai, kurio rezultatais jūs tikrai būsite patenkinti.

Jau per pirmąjį vizitą jums pavyks apsispręsti, ar tai jums yra tinkama vieta, ir ar masažas yra atliekamas būtent taip, kaip jūs tikitės. Jei po procedūrų pajusite nemalonius pojūčius, papasakokite apie juos masažistui. Gali būti, kad tai natūrali jūsų kūno reakcija į atliktą masažą. Be kuriuo atveju jus masažuojantis specialistas turi žinoti, kaip jūs jaučiatės ir nuspręsti, ar parinktą masažo techniką taikyti toliau, ar reikia ką nors koreguoti.