Paypal sąskaita
Finansai

Paypal sąskaitos atveriamos galimybės

Paypal sąskaitaAr turite Paypal sąskaitą? Jei ne, tuomet praleidžiate daug galimybių. Daug kam žinoma, o kitiems bent jau girdėta Paypal sąskaita, iš tiesų, leidžia greitai ir patogiai atsiskaityti už pirkinius internetu. Bet tai tik viena iš funkcijų, kur galima panaudoti Paypal sąskaitą. Papasakosime jums, apie Paypal teikiamus privalumus ir kodėl jais reikėtų pasinaudoti.

  Jei mėgstate pirkti internetu iš užsienio internetinių parduotuvių, tuomet Paypal sąskaita yra vienas patogiausių būdų apmokėti sąskaitas. Norint apmokėti vieną ar kitą pirkinį, tereikia įvesti savo Paypal sąskaitos slaptažodį ir patvirtinti, kad norite atlikti apmokėjimą. Greita ir paprasta. Iš tiesų, tai gerokai paprasčiausia nei naudojantis elektronine bankininkyste.

  Pinigų pervedimas draugams į jų Paypal sąskaitas, taip pat yra itin paprastas. Žinodami draugo, turinčio Paypal sąskaitą, elektroninį paštą, galite greitai pervesti pinigus.

  Taigi, Paypal sąskaita padeda ne tik sumokėti, bet ir gauti pinigus. Labai daug apie visa tai galite sužinoti pasinaudoję https://www.kyc.lt/paypal-ebay-paslaugos/ paslaugomis. Pavyzdžiui, naudodamiesi sąskaita galite prekiauti internete, pavyzdžiui, eBay svetainėje. Jei turite ką parduoti, kad ir kokius sendaikčius, galite įkelti juos į šią svetainę ir gauti apmokėjimą tiesiai į Paypal sąskaitą. O tuomet iš tos pačios sąskaitos galite apmokėti savo pirkinius eBay svetainėje. Tai labai populiarus atsiskaitymo būdas šiais laikais.

  Pinigai į Paypal sąskaita yra pervedami bankiniu pavedimu. Tai labai paprasta ir užtrunka vos kelias minutes. Tad jei susiduriate su pardavėju, kuris priima apmokėjimus tik per Paypal, labai greitai galite į savo sąskaita pervesti pinigų ir tuomet jau sumokėti pardavėjui.

  Na o pats sumokėjimas labai paprasta. Paspaudę mygtukus, kad norite pirkti prekes ir atsiskaityti per Paypal, būsite nukreipti į kitą puslapį, kur tereikės patvirtinti, kad norite sumokėti. Jokių kodų, jokių papildomų slaptažodžių. Ir net nereikės pildyti tokių laukelių, kaip mokėjimo paskirtis ar kitų. Viskas vyksta automatiškai ir, svarbiausia, vyksta greitai. Taigi, jei dar neturite Paypal sąskaitos, pats laikas ją atsidaryti, kas taip pat atliekama labai paprastai.

  Vos kelios minutės – tiek laiko reikia, kad Paypal sąskaita būtų atidaryta. Jums tereikia nueiti į Paypal svetainę, užpildyti kelis laukelius, sujungti Paypal sąskaita su savo banko kortele ir jau galėsite naudotis Paypal sąskaitos teikiamais privalumais. Paskubėkite ir netrukus džiaugsitės, kad turite šią virtualią sąskaitą.