internetinio puslapio kurimas kaina
IT ir technologijos,  Įvairūs,  Paslaugos,  Patarimai,  Verslas

Internetinio puslapio kūrimas: kaina nustatoma pagal kelis kriterijus

Kaip sužinoti tinklapių kūrimo paslaugų įkainius? Paprasčiausia būtų naudotis paieškos sistemomis. Suvedate terminą „internetinio puslapio kūrimas kaina“ ir tada gausite svetainių kūrėjų sąrašą. Tose svetainėse bus nurodomi visi jų paslaugų įkainiai. Verta žinoti, kad kiekviena svetainė gali būti sukuriama už skirtingą kainą, o viskas priklausys nuo to, kokio tipo tinklapio jums reikės. Turėkite galvoje, kad vieni projektai reikalauja daug laiko ir pastangų, o tai reiškia, kad jų sukūrimui gali prireikti ir keturženklių, ir penkiaženklių sumų. Kiekvienas tinklapių kūrėjas yra nustatęs skirtingus paslaugų įkainius, tačiau tai dar nereiškia, kad visi yra gabūs dirbti prie stambių projektų.

Internetinio puslapio kūrimo kaina priklauso nuo kelių faktorių.

Visi tinklapių kūrėjai nurodo, kad interneto svetainėse kuriamos atsižvelgiant į klientų poreikius bei vadovaujantis šiuolaikiniais standartais. Aiškiau kalbant, kartais klientams gali tekti mokėti didesnes sumas vien dėl to, kad jie nori išskirtinio ir akiai malonaus tinklapio dizaino. Kaina dėl to kyla, nes tenka įdabinti ir profesionalius grafikos dizainerius bei koduotojus. Mat, tinklapių dizainai pirmiau turi būti nupiešiami, o paskui jie turi būti koduojami pritaikant juos ir mobiliems įrenginiams. Kuo daugiau darbo teks skirti dirbant prie projekto, tuo didesnę sumą mokėsite tinklapių kūrėjams.

Pabrėžtina, kad kiekvieno tinklapio sukūrimo kaina yra aptariama iš anksto. Kuomet kreipsitės į profesionalų tinklapių kūrėją, jūs turėsite jam pateikti visą informaciją. Turėsite nurodyti viską iki smulkiausių detalių, nes tada specialistui bus paprasčiau nurodyti ir galutinę kainą.

Atminkite: internetinio puslapio kūrimo kaina neįpareigoja specialisto imtis papildomų darbų.

Kai jūs jau sutariate visus paslaugų įkainius, tuomet kelio atgal nebebus. Jūs turite žinoti, kad darbų eigoje negalėsite specialisto prašyti kažkokių papildomų funkcijų sukūrimo, apie kurias nebuvo kalbėta susitarimo metu. Tuo atveju, jeigu norėsite papildomų funkcijų, jūs turėsite mokėti ir papildomą sumą, nes už dyką specialistas nedarys nieko. Paprastai kalbant, specialistai pirmiau atliks sutartus darbus, o jeigu jų pabaigoje užsimanysite kažko papildomo, tai turėkite galvoje, kad ir mokėsite papildomą sumą kurios paprašys specialistas.