Keliu eismo taisykles
Kelionės,  Transportas

Pigi automobilių nuoma visoje Lietuvoje  

nuoma

Nuosavas automobilis suteikia komfortą ir praktiškumą, bet kartu gali atnešti ir daugybę netikėtų problemų. Pradedant nuo didelės sumos automobilio įsigijimui arba ilgų išmokų automobilio paskolų kompanijoms, baigiant draudimo išlaidomis ir automobilio išlaikymu – turėti nuosavą mašina yra didelis ir ilgalaikis įsipareigojimas. Puikus būdas išvengti minėtų nepatogumų tapo pigi automobiliu nuoma.

Kodėl verta nuomotis automobilį? 

Žmonės yra pripratę prie idėjos, kad kiekvienam būtina turėti nuosavą automobilį, nes tai suteikia galimybę laisvai nuspręsti kur ir kada važiuoti, taip pat tai tapo tam tikru visuomenės statuso patvirtinimu. Daugelis net nesusimąsto, kad šiais moderniais laikais, nuomoti automobilį yra daug paprasčiau ir tai galima padaryti vos keliais mygtukų spustelėjimais išmaniajame telefone. Prieš priimant bet kokį skubotą sprendimą verta apsvarstyti šiuos aspektus:

  • Paskaičiuoti, kas apsimoka labiau. Sudėjus visas nuosavo automobilio išlaidas nustebsite – suma susidarys daug mažesnė, nei pigi automobilių nuoma.
  • Įvertinti automobilio nuomos lakstumą. Nuosavas automobilis gali stovėti garaže nenaudojamas dienų dienas, bet tai nereiškia, kad tai nieko nekainuoja. Vyksta mašinos nusidėvėjimas, o išlaidos, jau išleistos automobiliui niekur nedingo. Tuo tarpu nuomoti automobilį galima tiek laiko, kiek iš tikrųjų reikia: valandai, dienai ar savaitei. Ši savybė naudinga daugelyje situacijų, pavyzdžiui, vykimui į aerouostą. Nuomotą automobilį galima palikti tiesiog stovėjimo aikštelėje.
  • Siūloma gausi nuomojamų transporto priemonių įvairovė. Nuomos kaina priklauso nuo pasirinktos transporto priemonės modelio, o pasirinkimų yra daug. Nuo šeimyniškos Toyota Auris, iki sportiškosios Ford Mondeo. Mikroautobusu nuoma Vilniuje suteikia galimybę išsinuomoti ir didesnę transporto priemonę, puikiai tinkančią didesnėms žmonių grupėms arba baldų pervežimui.
  • Pigi automobilių nuoma yra ypatingai naudinga į Lietuvą grįžusiems emigrantams. Taip pat ir šalį aplankyti panorusiems užsieniečiams. Grįžę išsiilgę gimtosios šalies emigrantai skuba aplankyti kuo daugiau atokių Lietuvos kampelių ar po gimtinę išsibarsčiusių giminių. Nuomotas automobilis tampa geriausiu atostogų draugu!
  • Ekologija Lietuvoje ir visame pasaulyje tapo ypatingai aktuali tema. Pasaulio ateitis – elektra varomi automobiliai. Šiai rinkai suklestėti dar reikia ne vienų metų, todėl elektromobilį įsigyti gali ne kiekvienas. Visų naudai ir džiaugsmus – automobilių nuomos kompanijos jau gali pasiūlyti unikalią galimybę išsinuomoti elektromobilį ir pajusti kaip vairuojant transporto priemonę galima prisidėti prie aplinkos saugojimo.