vestuves
Įvairūs,  Kelionės,  Laisvalaikis,  Namams,  Paslaugos,  Patarimai,  Pirkiniai,  Šventės

Koks turėtų būti minimalus vestuvių pasiruošimo laikas?

Ieškodami vestuvių planavimo specialisto, ne viena pora klysta manydami, kad pasamdžius mėgėją, viskas klostysis puikiai. Ne vienas vestuvių planuotojas gali patvirtinti, kad tokia šventė turi būti organizuojama ne vieną dieną, dažniausiai yra pasirenkamas metų laikotarpis. Daug porų neiškenčia ir bando šią šventę suorganizuoti vos per kelis mėnesius – toks judėjimas bus varginantis, nes įprastai, tokio trumpo laikotarpio nepakanka visų paslaugų užsakymui bei vestuvių scenarijaus paruošimui.

Jeigu norite išvengti didelių nesusipratimų šios šventės metu, siūlytume dairytis į vestuvių planavimo specialistus, kurių paslaugų įkainis nėra labai mažas. Maža kaina dažniausiai įrodo, kad paslaugos bus nekokybiškos, vestuvių šventė bus suorganizuojama minimaliai ir t.t. Už nedideles vestuvių planuotojų paslaugų kainas, jūs geriausiu atveju galite nusipirkti išsamią konsultaciją. Jos dėka patys galėsite lengviau surengti savo vestuves.

Vestuvės reikalauja nemažai finansų. Priklausomai nuo biudžeto, gali būti pasirenkamos įvairios idėjos. Jūs vestuves galite organizuoti ne vien Lietuvoje, bet ir užsienyje. Tiesa, už Lietuvos ribų surengti vestuves bus daug sudėtingiau, nes kiti kraštai turi skirtingus įkainius, o kur dar kelionės išlaidos. Tas pats galioja ir su planuotojais – jų kaina be abejo bus didesnė jeigu norėsite vestuvių užsienyje, o ne gimtinėje.

Kalbant apie užsienį, čia labai svarbu pabrėžti, kad turėtumėte kreiptis į tuos planavimo specialistus, kurie jau yra tai darę. Naujokai ko gero nebus sukaupę tiek patirties, tuo labiau – neturės reikalingų ryšių, jog visos paslaugos kainuotų pigiau nei įprastai. Tik profesionalai gali pasirūpinti vestuvėmis užsienyje, įskaitant ir kelionių bilietus ir t.t.

Jeigu norite, kad vestuvių metu nebūtų jokių nesusipratimų, siūlytume didinti pasiruošimo laiką. Kaip jau sakėme pradžioje, laikotarpis turėtų būti bent jau vieneri metai. Per tą laiką jūs spėsite viską paruošti – užsakyti vietą šventei, susitarti su bažnyčios atstovais ir t.t. Vis dėlto, reikėtų nepamiršti ir specialių kursų, kuriuose reikės praeiti jaunavedžiams, tad keli mėnesiai pasiruošimo tikrai atrodys absurdiškai.

Vestuvių planuotojų konsultacijos metu jūs gausite patvirtinimą, jog šiais laikais per kelis mėnesius suruošti tokią didžią šventę net ir profesionalui bus sunku, todėl siūlytume pirmiausia koreguoti pasiruošimo laiką.

Autorius: www.smagiosvestuves.lt