Pristatymas iš Lenkijos
Paslaugos

Prekės pirkėją pasiekia lengviau

Pristatymas iš LenkijosApsipirkimas parduotuvėse ar turgavietėse, buvę tokie populiarūs prieš dešimtmetį, pastaruoju metu vis dažniau netenka pastovių savo klientų. Interneto era ir sparčiai, nepaliaujamai populiarėjanti internetinė prekyba neišvengiamai vis didesnę rinkos dalį iš fizinių parduotuvių periminės ir toliau. Tai natūralu – internetu pirkti ir pigiau, ir patogiau, jei perkate ką nors stambaus, nereikia galvoti apie tai, kaip norimą prekę atsigabensite namo – ji jums bus tiesiog pristatyta. Dar labiau įvairių prekių pirkimas internetu išpopuliarėjo tuomet, kuomet lietuviai atrodo, jog taip pat lengvai, o dažniausiai net gerokai pigiau, galima apsipirkti ir užsienyje. Drabužių, elektronikos prekių, buitinės įrangos siuntimasis iš Vokietijos, Didžiosios Britanijos ar net Kinijos jau nieko nestebina. Savo ruožtu vis labiau populiarėja ir prekių pristatymas iš Lenkijos  bei kitų šalių tuo atveju, jeigu jūsų norima užsienio elektroninė parduotuvė nepristato prekių į Lietuvą.

Ką sako prekybos internetu skeptikai? Vieni populiariausių kontrargumentų yra kokybės užtikrinimas ir apskritai prekės tinkamumo. Dar visai neseniai buvo galima kalbėti ir apie apgavystes, kuomet už prekę sumokėję jos paprasčiausiai negaudavote, o po kelių dienų tos elektroninės parduotuvės paprasčiausiai nebelikdavo. Dabar to gana nesunku išvengti perkant iš patikimo pardavėjo, rinkoje esančio ne vienus metus ir kruopščiai saugančio gerą savo vardą. Būtent tai skatina ir užtikrinti prekės kokybę – pardavėjas stengiasi, kad pirkėjas gautų geriausią prekę, be jokių apibraižymų ar gedimų. O jeigu prekė pigi ir kiniška, kas dažnai nereiškia aukštos kokybės, pardavėjas stengiasi, jog pirkėjas kuo geriau suprastų ką perka ir neturėtų pretenzijų. Tiesa, kalbant apie drabužius bei avalynę, turbūt dauguma suvokia, jog pirkimas internetu tikrai yra rizika. Juk drabužio dydis tai ne tik centimetrai, bet ir konkretus pasiuvimas jūsų figūrai, ir jei tai kostiumas, o ne pižama, rizikuojate tikrai stipriai.

Galbūt kiek daugiau keblumų atsiranda perkant per įvairius tarpininkus. Jeigu jus sudomino prekių pristatymas iš Lenkijos, Turkijos ar Didžiosios Britanijos elektroninių parduotuvių, reikės nusiteikti, jog pabendrauti su tarpininku tam, kad gautumėte tikrai tai ko norite, tikrai teks, kartais gal net ganėtinai ilgai. Kita vertus, toks pirkimas neretai užtikrina kur žemesnes kainas ar galimybę gauti tas prekes, kurių šiaip Lietuvoje ar iš užsienio elektroninių parduotuvių be tarpininkų negausi.