Paslaugos

Kokias paslaugas suteikia privatūs detektyvai?

Privatus detektyvas – specialistas, turintis specifinių žinių ir įgūdžių spręsti kliento keliamus uždavinius, susijusius su tyrimais bei kitas kompetencijas pagal įstatymą, įpareigojantį gauti valstybinę licenciją teisei užsiimti šios rūšies veikla.

Renkantis privatų detektyvą, turėtumėte atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

  • valstybinė licencija privačiai detektyvo veiklai;
  • patirtis sprendžiant panašias problemas;
  • planavimas ir struktūrizuota veikla;
  • skaidrumas ir teisėtumas.

Kai kurios privataus detektyvo paslaugos:

1. Tyrimų atlikimas. Tyrimas, kaip privataus detektyvo paslauga, yra duomenų ir informacijos paieška, rinkimas ir analitinis apdorojimas, siekiant atkurti vaizdą apie tai, kas įvyko.

2. Žmonių paieška.  Teikiant šią paslaugą spręstinos užduotys:

  • prarastų ryšių su artimaisiais, buvusiais draugais ir artimaisiais paieška;
  • dingusiųjų paieška;
  • pasislėpusių skolininkų paieška;
  • besislapstančių nusikaltėlių paieška.

Paieška taip pat yra viena paklausiausių privataus detektyvo paslaugų, nes ne visada žmogus gali gauti pagalbą ir paramą vyriausybinėse įstaigose.

3. Stebėjimas ir sekimas. Stebėjimas paprastai yra visapusiško tyrimo dalis ir yra skirta informacijai rinkti ir išsiaiškinti. Stebėjimas leidžia nustatyti: faktinę asmens gyvenamąją vietą ir buvimo vietą, jo tikrus ryšius ir daug daugiau. Sekimas, kaip privataus detektyvo paslauga, reikalauja specifinių įgūdžių ir didelės darbo patirties.

4. Paslėpto turto ieškojimas. Šia paslauga dažnai naudojasi žmonės, kuriems reikia rasti skolininko paslėptą turtą, pavogtus vertingus daiktus ar rasti kompromituojančią medžiagą.

5. Informacijos ir dokumentų rinkimas apie asmenį.  Informacijos paieškų prašymai ateina tiek iš organizacijų, kurios turi tikrinti darbuotojus, tiek iš asmenų, kurie nori sužinoti tiesą apie savo pažįstamus ir kitus asmenis.

6. Informacijos apie juridinius asmenis rinkimas ir įmonės patikrinimas. Turite žinoti viską apie savo sandorio šalį ir konkurentą. Kad būtumėte pasiruošę bet kokiems netikėtumams, turite suprasti visą organizacijos verslo struktūrą. Tam yra profesionali detektyvų agentūra.

Tai tik dalis paslaugų, kurias teikia privati detektyvų agentūrą. Daugiau informacijos apie paslaugų sąrašą galima rasti: https://detective.lt/paslaugosverslui/pasiklausymo-irangos-aptikimas/