Pirkiniai

Kaip išsirinkti tinkamą rankinės per petį dydį?

Rankinė – tai ne tik vieta reikalingiems daiktams susidėti, tai visų pirma aksesuaras, kuris didžiąja dalimi apibūdina moters ar vyro skonį. Dažnai jos dėka galite pataisyti figūros trūkumus arba, priešingai, pabrėžti problemiškiausias savo vietas. Tad kaip išsirinkti šį sezoną ypač madingą rankinę per petį, į ką atkreipti dėmesį?

1. Dydis

Dydis yra svarbus renkantis rankinę per petį, nes nuo jo priklausys, kaip dažnai ją iš tikrųjų naudosite. Apsvarstykite, ką norite nešiotis kasdien ir realiai kokio dydžio rankinės jums reikia, kad tilptų jūsų būtiniausi daiktai. Jei jau turite XL arba L dydžio rankinę, pavyzdžiui, vidutinio dydžio rankinė per petį, kurioje tilps jūsų telefonas, piniginė, raktai, akiniai nuo saulės ir keletas kitų smulkmenų gali būti puikus pasirinkimas, tokių rankinių galima rasti: lagaminaivisiems.lt

Kalbant apie dydį, taip pat turėtumėte apsvarstyti, kur turėtų kabėti rankinė, atsižvelgiant į savo kūno tipą. Kai kurie jaučiasi patogiau su didele rankine, kuri „paslepia” figūros netobulumus, kiti atvirkščiai, renkasi mažą rankinę, siekiant pabrėžti savo liemenį.

2. Medžiaga

Rankinės gaminamos iš skirtingų medžiagų, pavyzdžiui, yra oda, dirbtinė oda, audinys, vaškuota drobė, zomša ir kt. Jei norite, kad krepšys tarnautų ilgus metus, rinkitės kokybiškas medžiagas, kad užtikrintumėte savo krepšio ilgaamžiškumą.

3. Spalva

Renkantis rankinę per petį, atkreipkite dėmesį į dabar dažniausiai naudojamos rankinės spalvą ir išsirinkite tai, kas geriausiai tinka jūsų drabužių spintai. Galite rasti neutralių spalvų, tokių kaip ruda ir juoda, taip pat spalvingų rankinių.

Kaip dėvėti rankinę per petį? Stiliaus patarimai

  • Dėvėkite paprastos ir klasikinės išvaizdos raštuotą arba puoštą rankinę per petį. Tai gali būti puikus akcentas prie klasikinio stiliaus, vienspalvių drabužių
  • Derinkite savo aprangos spalvą prie rankinės. Tai sukurs modernumo ir subtilios elegancijos jausmą jūsų įvaizdyje.
  • Pasirinkus vienspalvę rankinę per petį, derinkite prie jos įdomesnių spalvų ar tekstūrų dirželius, siekiant įvaizdžiui suteikti žaismingumo.