Paslaugos,  Verslas

Spalvotojo metalo laužo supirkimo kainos: patarimai, kurie leis padidinti sandorio vertę

laužas

Dažnas klausimas, kurio tenka sulaukti – kokios yra spalvotojo metalo laužo supirkimo kainos, lyginant su juodojo metalo laužu? Šios dvi metalų kategorijos skiriasi savo sudėtimi ir kainomis.

Nuo ko priklauso metalo laužo supirkimas?

Juoduosiuose metaluose yra geležies. Kai kurie iš labiausiai paplitusių juodųjų metalų yra plienas, geležis, ketus. Spalvotieji metalai savo sudėtyje turi gerokai mažiau geležies. Aliuminis, švinas, varis, alavas, cinkas ir žalvaris (vario ir cinko lydinys) yra spalvotieji metalai. Taurieji metalai, tokie kaip auksas ir sidabras, taip pat patenka į šią kategoriją.

Nors juodieji metalai perdirbami daug didesniais kiekiais, spalvotojo metalo laužo supirkimo kainos yra ženkliai didesnės. Ypač vertingi tokie metalai kaip varis, alavas ir taurieji metalai. Tuo tarpu juodieji metalai yra taip lengvai prieinami, kad jų kaina nėra tokia didelė.

Išrūšiuokite savo metalo laužą

Metalų rūšiavimas prieš perdirbant yra geriausias būdas gauti didesnę pinigų sumą už palyginti mažos vertės medžiagas. Jei turite galimybę ir įrankius nustatyti, kokio tipo metalą turite, užtikrinsite, kad šio proceso nereikės atlikti metalo laužo perdirbimo centre. Taip taupydami laiką galite gauti geresnę įvairių metalo laužo kainą.

Net jei neturite žinių ir įrankių, kurie padėtų rūšiuoti ir suskirstyti metalo laužą į kategorijas, paprastas magnetas padės nustatyti, ar tai gali būti juodasis ar spalvotasis metalas.

Atkreipkite dėmesį, kad spalvotojo metalo laužo supirkimo kainos yra aukštesnės: juodieji metalai paprastai turi mažesnę vertę nei spalvotieji, todėl juos atpažinus ir pašalinus juodųjų metalų perdirbimui, galėsite rūšiuoti metalus pagal vertę.

Išvalykite metalus, paruoškite juos pridavimui

Užterštus metalus dažnai sunku išvalyti ruošiantis perdirbti. Vis dėlto, valydami metalą patys sumažinsite jo paruošimo apdirbimui kaštus ir galėsite tikėtis, kad metalo supirkėjas pasiūlys didesnę kainą ir metalo laužo supirkimas įvyks Jūsų naudai.

Pavyzdžiui, nors laidus galite nusiųsti į laužą be paruošimo, nuimti įvorę gali būti gana paprasta, o galutinis produktas lieka tik metalinė viela. Siūlant tik metalą, kurį norite atiduoti į metalo laužą, jo nereikia papildomai paruošti ir jį galima apdirbti greičiau ir lengviau.