Namams,  Patarimai

Susirask nebrangų butą Vilniuje

Vilnius yra vienas nuostabiausių miestų Europoje ir taip mano ne tik daugelis jame gyvenančių žmonių, bet ir beveik visi turistai, kurių kiekvienais metais Vilniuje vis daugėje, ir istorikai bei architektai, juk ne veltui Vilniaus senamiestis yra įtrauktas į Unesco paveldo sąrašą, prieš kelerius metus jam buvo suteiktas Europos kultūros sostinės vardas ir dar visai neseniai Vilniuje vyko Europos Sąjungos viršūnių susitikimas. Iš tiesų, Vilnius yra ne tik puiki vieta atostogauti, bet ir itin tinkama vieta gyventi, jo infrastrūktūra yra nuolat plečiame, čia yra daugybė įvairiausių rajonų, pramogų vietų ir parkų, todėl sau tinkamą vietą čia ras kiekvienas. Taigi, jei nusprendėte, kad apsigyventi Vilniuje, turėtumėtę pagalvoti apie tokį dalykai kaip nekilnojamas turtas.

ButaiVilniuje yra įvairiausių rajonų ir įvairios statybos namų, todėl butai Vilniuje kainos atžvilgiu gali būti prieinami kiekvienam. Jei jūsų lėšos ribotos, jums labiausiai tiks tokie butai Vilniuje, kurie yra parduodami sovietinių laikų statybos namuose atokesniuose rajonuose, tokiuose kaip Pašilaičiai, Fabijoniškės ar Antakalnis. Tačiau nereikia iš karto nusiminti ir galvoti, kad gyvensite prastoje vietoje. Iš visų šių rajonų susisiekimas yra kuo puikiausiai išvystytas: juose į kitus rajonus ir į Vilniaus centrą važinėja daugybė autobusų ir troleibusų. Be to, savo butą galėsite įsirengti kaip tik norėsite, todėl pasirinkę butą minėtuose rajonuose sutaupysite ant tokios prekės kaip nekilnojamas turtas, tačiau galėsite daugiau išleisti patogiam buto įrengimui. Taip pigesni butai Vilniuje yra parduodami ir nuo centro labiau nutolusiuose rajonuose, tokiuose kaip Perkūnkiemis. Čia daugiausia yra naujos statybos daugiabučių, tačiau butai yra šiek tiek mažesnis, dažniausiai dviejų kambarių, ir susisiekimas su miesto centru yra šiek tiek prastesnis, pro tokius rajonus važinėja tik keletas autobusų, tačiau jei turite mašiną tai jums problemų tikrai nesukels, o vaikus galėsite leisti į rajone esančias mokyklas, iki kurių tikrai nereiks toli keliauti.

Taigi, nekilnojamas turtas Vilniuje gali labai brangiai nekainuoti, svarbiausia žinoti, kokiuose rajonose ieškoti butų ir tikrai rasite sau labiausiai tinkantį.