Kvepiančios žvakės
Namams

Kvepiančios žvakės ar namų kvapai su lazdelėmis – kas geriau?

Kiekvienas savo namuose kuria sau širdžiai mielą ir jaukią aplinką, o metodus ir priemones tam pasiekti pasirenka pagal savo norus ir pageidavimus. Tačiau vieni iš populiariausių ir net galima drąsiai juos vadinti topu – tai įvairūs namų kvapai, kurių pagalba namams galima suteikti unikalumo.

Kvapai namams taip pat gali būti patys įvairiausi, o ką pasirinksite, didelio skirtumo nėra – namai vienu ar kitu atveju prisipildys aromato. Svarbiausia, kad jūsų pasirinktas gaminys būtų saugios sudėties, o jų pasirinkimą paprastai lemia tam tikri įpročiai bei pomėgiai.

Kada rinktis namų žvakes, o kada difuzorius su lazdelėmis

Kalbant apie privalumus ir trūkumus,namų kvapai su lazdelėmis nereikalauja jokių papildomų pastangų. Pastačius difuzorių kambaryje, jis pats savaime skleidžia kvapą ir tai vyksta nepertraukiamai, net jeigu ir nesate namuose. Tai vienas iš privalumų, kuomet namai kvepinami ir kai esate darbe, ir kai esate išvykę atostogų ilgesnį laiką. Be to, šie kvapai namams yra labai patogu, jeigu turite mažų vaikų ar augintinių, kadangi jie nekelia pavojaus, kaip, pavyzdžiui, deganti žvakė.

Tuo tarpu kvepiančios žvakės patį intensyviausią kvapą skleidžia degdamos, todėl rezultatas juntamas tik tuomet, kai patys ją uždegate. Tačiau žvakės liepsna ramina, o natūralios žvakės su eteriniais aliejais turi aromaterapinių savybių. Tinkamai pasirinkus kvapus, galima įtakoti net emocinę būklę – tam tikri kvapai gali stimuliuoti, suteikti energijos arba raminti, padėti užmigti.

Dėl šio priežasties žvakes galima rinktis tikslingai kiekvienai patalpai pagal poreikį ir uždegti tik tada, kada reikalinga. Be abejo, vienas iš minusų – žvakes galima naudoti tik tuo metu, kai esate namuose, jokiu būdu negalima palikti degančios be priežiūros. Būtina saugoti nuo vaikų ir gyvūnų, nedeginti arti užuolaidų ar kitų daiktų.

Žinoma, visada galima naudoti abu. Bendroms namų erdvėms galima rinktis namų kvapus su lazdelėmis, o aromatines žvakes naudoti miegamuosiuose, poilsio ar darbo kambaryje, kad kvapas neblaškytų kada nereikia. Tačiau, kaip jau minėjome, tai yra labiau pasirinkimo klausimas – vieni labiau mėgsta namų kvapus, kitiems žvakės yra tam tikras ritualas.