Paveikslai
Namams

Ko tikėtis iš interjero dizainerio

Įsirenginėjant naujus namus labai svarbus yra interjeras. Kiekviena detalė turi būti apgalvota kruopščiai ir rūpestingai tam, kad jaustumėmes savo namų šeimininkais ir jai didžiuotumėmės.

Kiekvienam smagu sugrįžti į gražius, tvarkingus namus. Tam kad jie tokie būtų, neužtenka susidėlioti daiktų į vietas ir nusivalyti dulkių. Labai svarbu yra ne tai, kad susidėsime daiktus ten, kur jiems priklauso būti, bet sudėsime juos teisingai, tarsi namuose rasime namus savo daiktais. Tai ir yra namų puošimo ir dekoravimo menas – interjeras.

Visi nori skirtingų namų, todėl dirbant su interjero dizaineriais labai svarbus yra smeninis kontaktas, pažinimas vienas kito, supratimas. Ir tik tuomet galėsime tikėtis gerų rezultatų, kurie patenkins užsakovo lūkesčius ir paliks dizainerį patenkintą savo darbu. Įsikūrinėjant namus su profesionaliu dizaineriu ypač svarbus kontaktas. Be kontakto nebus gero rezultato. Dizaineris turigerai pažinti savo užsakovą tam, kad tiksliai įgyvendintų projekto idėją. Bet negana tik vieną kartą susitikti ir aptarti, ko vienas iš kito laukia. Labai svarbus yra nuolatinis bendradarbiavimas, tarimasis. Dažnai galvojama, kad interjero dizaineris pats sukuria namus, o mums, šeimininkas, daryti nieko nereikia. Na, tokių atvejų pasitaiko, bet ne tiems, kurie yra inoringi. Todėl pirmoji taisyklė – susidraugaukite su dizaineriu. Taip ir jums bus lengviau, ir kūrėjas bus labiau atsipalaidavęs ir galės sukurti šedevrus.

Kurdami gražią aplinką, turite atkreipti dėmesį į detales. Namų interjere jos yra begalo svarbios. Turite apgalvoti, kur bus fikuso vieta, kur kabinsite veidrotį, nuotraukas ar paveikslą. Beje, išsirinkti paveikslą tinkantį jūsų namams gali būti tikras iššūkis, bet kartu ir malonumas. Bet kuriame didesniame Lietuvos mieste galima rasti įvairių galerijų, kuriose rasite begales skirtingų autorių. O taip pat paveikslų galima ieškoti ir internete (https://arunaszilys.lt/), tai žymiai pagreitina paieškas.

Vis dėlto, jei nusprendėte namus įsikurti patys, be profesionalų pagalbos, teks šiek tiek pasidomėti. O iš tiesų, tam, kad nesukurtumėte kičo, jums reikės arba įgimto gero skonio, arba daug valandų praleistų žiūrint ir skaitant įvairius informacijos šaltinius apie spalvas, paveikslus ir visą kitą.