Namams

Mitai ir faktai apie šilumos siurblius

Norite daugiau sužinoti apie šilumos siurblius, kurie gyvenimą tiek šiltuoju, tiek vėsiuoju metų laiko padaro kur kas paprastesniu? Tokiu atveju siūlome tartis su specialistais, kurie atsakys į visus Jums kylančius klausimus.

Džiugu, kad vis daugiau žmonių renkasi tokią opciją. Ne tik tie, kurie gyvena naujos statybos namuose, tačiau ir senos. Juk tai yra galimybė džiaugtis ne tik patogesniu, tačiau ir gamtai palankesniu gyvenimu. Šilumos siurbliai, sakoma, keičia gyvenimą.

Tiesa, apie šilumos siurblius galima išgirsti labai daug mitų, kurie trukdo suvokti šios sistemos privalumus. Aptarsime dažniausiai girdimus.

MITAS – TAI YRA LABAI BRANGI ĮRANGA.

Ne. Tai yra viena pigiausių opcijų, kadangi jos išlaikymas yra gana pigus. Džiugu ir tai, kad šiuo metu galima gauti subsidijas, kurios siekia net iki 14 500 eurų žmogui. Taigi, pačios sistemos įsigijimas kainuos pigiau, o išlaikymas – tikrai pigiausiai lyginant su kitais šildymo katilai.

MITAS – TINKA TIK NAUJOS STATYBOS NAMAMS.

Ne, tačiau tikrai verta pirmiausia gerai izoliuoti namus, kad jie kuo geriau sulaikytų šilumą. Tai padės jums būti ramiu, kad sąskaitos ne tik nebus didelės, tačiau ir namuose šilumą laikysis maksimaliai.

MITAS – BRANGUS IŠLAIKYMAS

Priešingai. Šilumos siurbliai labai ilgai buvo perkami ne dėl to, kad padeda gyventi tvariau, tačiau pirmiausia dėl to, kad jų išlaikymas yra gana pigus, net ir pigiausias lyginant su kitais variantais. Tik tokiu atveju, žinoma, reikia rinktis optimalaus efektyvumo sistemą.

MITAS – SUNKUS PAJUNGIMAS.

Pajungti yra paprasta ir greita. Tačiau tik tiems, kurie patyrę savo sferos profesionalai. Dėl to pajungimo, įrangos montavimo darbus visada siūlome patikėti specialistams, nes galima padaryti daug klaidų nežinant kas ir kaip.

MITAS – DAUG PRIEŽIŪROS.

Vėlgi – ne. Geriausiai apie priežiūros niuansus gali pasakyti tie, kurie jau ne vienerius metus džiaugiasi sistema, kuri pagerino gyvenimą ir nereikalauja daug priežiūros. Jos reikia minimalia.

Tai, kad vis daugiau žmonių renkasi tokias galimybes ir yra pats geriausias įrodymas, kad apsimoka. Ir jeigu kyla klausimų renkantis – specialistai, kurie prekiauja įranga – visada mielai patars bei atsakys į kylančius klausimus.