Šventės

Šventės rūpestis – vidurnakčio kulminacija

Kiekviena nuotaka, ruošdamasi vestuvėms įdeda didžiulę dalelę savęs. Nuolat lekia ir suka galva ne tik kaip atrodys laimingiausią gyvenime dieną, bet ir kuo vaišinsis svečiai, kokios spalvos ar tematika vyraus vestuvių dieną. Taip pat itin atsakingai renka ne tik bažnyčią (bažnyčios pasirinkimą lemia ne tik aplinka, vieta, kurioje yra bažnyčia, bet ir kunigas), kurioje vyks ceremonija, bet ir vietą, kurioje vyks pobūvis. Taigi, kokie pasirinkimai būna sunkiausi ir kaip juos palengvinti?

Visų pirma, poroms būna sunkiausia pasirinkti datą. Tačiau, šiuo klausimu mes negalime padėti, nes tai yra tik dviejų žmonių, nusprendusių žengti bendru gyvenimo keliu, sprendimas. Vėliau seka santuokos sudarymo vietos pasirinkimas. Visų pirma reikia apsispręsti: tuoktis santuokų rūmuose ar bažnyčioje? Kad ir koks bus jūsų pasirinkimas, tai neturi prasmės santuokos stiprumui. Tačiau bažnyčios pasirinkimas turi įtakos jūsų bendram pasitenkinimui švente. Nebijokite rinktis bažnyčios ne savo gimtame mieste. Lietuvoje yra begalė gražių tiek išore, tiek vidumi, tiek savo istorija bažnyčių. Kadangi būtų neprotinga rinktis bažnyčios Viliuje, o švęsti Klaipėdoje, tai siūlome pasirinkti bažnyčią tame rajone, kuriame ruošiatės rengti pokylį. Kunigą, kuris apjungs jūsų santuoką, rinkitės pagal tai, kaip jis veda mišias, bendrauja su parapijiečiais. Tik šiltas ir jums patinkantis kunigas gali tapti dalimi įsimintino įvykio.

Taip pat būsimi jaunavedžiai atsakingai renkasi vietą, kurioje vyks pobūvis. Svarbu pasirinkti vietą ne tik pagal taip, kaip sutvarkyta jos aplinka ir kaip įrengtas vidus, bet ir pagal tai, kas įeina į kainą. Yra sodybų, kurios pasiūlo ne tik salę šventei, bet ir miegamuosius, pirtis, kubilą, baseiną ar kt. Didelis privalumas, jei vietoje gaminamas maistas. Taip jis svečius pasiekia laiku, šviežias, o karšti patiekalai nepraradę savo tinkamos temperatūros. Tačiau, kai renkatės sodybą, kuri turi jums daug ką pasiūlyti, nepamirškite patikrinti visų pasiūlymų kokybės, nes galbūt skanus maistas padeda užgožti baseiną, kuris skleidžia nemalonų kvapą. Arba atvirkščiai, poilsio zona (pirtys, kubilas, baseinas, kitos pramogos) slepia prastos kokybės maistą ir aptarnavimą.

Ko gero didžiausias jaunųjų galvos skausmas – vidurnakčio pasirodymas. Šiais laikais pasirinkimo yra begalė, o tai tik apsunkina apsisprendimą. Vis dar išlieka populiarūs fejerverkai, tačiau vis dažniau poros renkasi šampano piramides, ugnies šou, lazerių šou. Tačiau tie, kurie tiki magija ir mėgsta šiek tiek ramesnes pramogas, renkasi gintaro dulkes. Gintaro dulkės, metamos į aukurą, kuriame liepsnoja ugnis, padidina ugnį kelis kartus ir suteikia magišką įspūdį. Gintaro dulkių metimo į ugnį metu siūloma sakyti palinkėjimus. O kas žino, galbūt tai išsipildys.

Kad ir kada berengtumėte vestuves, nepamirškite, kad visi pasirinkimai turi būtų padaryti laisva valia ir tik taip, kai norite jūs. Juk tai yra jūsų svarbiausia diena gyvenime. Svečiai ateina ir išeina, o prisiminimai lieka tiek jūsų širdyse, tiek nuotraukose.