Vestuviu automobiliai
Šventės

Kaip tinkamai pasirūpinti vestuvinio automobilio dekoravimu

Nors išsirinkti vestuvių automobilį yra ne lengva užduotis, ne ką mažiau pastangų reikalauja ir tinkamas jo dekoravimas. Tiesa, pirmiausia reikėtų nuspręsti, ar jis apskritai reikalingas – galbūt automobilis puikiai atrodo ir be dekoracijų, tuomet ne tik rūpesčių mažiau, tačiau ir pavyks šie tiek sutaupyti. Vis dėlto, dauguma vestuvių automobilį renkasi puošti, todėl svarbu žinoti, kaip tai tinkamai padaryti. Taigi, nuo ko reikėtų pradėti?

  • Dekoracijų rūšis. Pirmiausia reikėtų apsispręsti, kokio tipo dekoracijų norėsite. Vieni vestuvių automobiliai būna dekoruoti gyvomis gėlėmis, kiti – dirbtinėmis arba kitokiomis puošmenomis. Pasirinkus gyvas gėles, reikėtų apgalvoti, ar jos nenuvys. Jei vestuvių diena bus karšta, gėlės gali suglebti, todėl labai svarbu, kad jų žiedai būtų specialiose kapsulėse su vandeniu. Šiuo atveju pranašesnės yra dirbtinės gėlės arba kitos iš dirbtinių medžiagų pagamintos dekoracijos. Nors daugelis jų šalinasi dėl neva prastos, pigios išvaizdos, nuomonę vertėtų pakeisti. Tikrai galima rasti dėmesio vertų dirbtinių dekoracijų, todėl tai neturėtų tapti pagrindiniu kriterijumi renkantis. Tiek vienu, tiek kitu atveju galima rasti sprendimą, todėl svarbiausia, kad “vestuvių automobiliai” (https://tikvip.lt) būtų papuošti taip, kad visą dieną džiugintų jaunuosius ir jų svečius.
  • Dekoracijų spalva. Viena didžiausių galimų klaidų – netinkama vestuvių automobilio dekoracijų spalva. Kad ir kokios gražios gėlės ar kitos puošmenos būtų, jų spalva gali sugadinti visą vaizdą. Reikėtų vengti margumo, stengtis išlaikyti vienodus atspalvius. Taip pat nepamiršti dekoracijų derinti prie pačių vestuvių spalvos. Ką daryti, jei tokios nėra? Tuomet rekomenduojama rinktis neutralių spalvų – baltas, kremines, rausvas puošmenas. Bet kokiu atveju, svarbiausia, ne per didelė jų ir jų spalvų įvairovė.
  • Puošyba. Pasirinkti ir įsigyti vestuvių automobilio dekoracijas dar ne viskas – ne mažiau svarbu ir pasirūpinti, kad reikiamu laiku jos atsidurtų reikiamoje vietoje. Anksčiau buvo įprasta šią užduotį patikėti svitos merginoms, tačiau pastaruoju metu vis dažniau suprantama, kad geriausiai tokį darbą atlieka profesionalai. Nuomojantis „Bentley“ limuziną papildomų rūpesčių dėl dekoravimo tikrai nekiltų, tuo pasirūpintų specialistai, geriausiai pažįstantys automobilį.