terasines lentos
Įvairūs

Terasinės lentos internete gali būti perkamos pagal specialų užsakymą

Internetu šiais laikais įsigyti galima viską, o geriausia tai, kad elektroninėje erdvėje galima rasti ne tik didesnį pasirinkimą, bet ir labiau priimtinas kainas. Tai liečia praktiškai viską – net ir statybines medžiagas internetu pardavėjai siūlo gerokai pigiau. Jeigu jus domina terasinių lentų kaina, tuomet reikėtų apsižvalgyti populiariausiose medienos parduotuvėse internete. Jos siūlo medieną ne tik terasų, bet ir kitų statinių statybai. Tiesa, renkantis medienos pardavėjus, naudinga būtų apie juos pasidomėti prieš atliekant apmokėjimą. Visgi – net ir elektroninėje erdvėje būna sukčių arba nelabai sąžiningų pardavėjų, siūlančių prastos kokybės prekes.

Kalbant apie statybines medžiagas ar terasinės medienos įsigijimą, būtina žinoti, kad visada tenka rinktis kelių rūšių medieną. Pavyzdžiui, statant terasą, jums bus reikalinga ir storesnė, ir plonesnė mediena. Juk grindys bus iš vieno storio lentų, sienos iš kito ir t.t. Internete būtent terasinės medienos prekyba užsiimantys pardavėjai gali pasiūlyti geras įsigijimo sąlygas, bet tai nereiškia, kad viską reikia pirkti paskubomis ir iš bet ko. Kiekvienoje el. parduotuvėje pateikiamas skirtingas asortimentas, o jeigu jums reikia kažkokios specifinės medienos, tai nenustebkite, jeigu ją teks užsakyti pagal specialų užsakymą.

Paprastas medienos užsakymas yra toks, kuomet internete pasirenkamas lentų kiekis ir nurodomas pristatymo adresas. Tai reiškia, kad standartiniai užsakymai yra tie, kai renkamasi iš jau pateikto asortimento. Visai kitaip būtų, jeigu jums reikėtų kažkokio išskirtinio storio lentų. Tuo labiau – jeigu pageidausite kažkokios specifinės medienos rūšies.

Pagal specialų užsakymą pardavėjai lentas paruošia per tam tikrą laiką. Trumpai tariant, jeigu terasinės lentos turi būti kažkokio nestandartinio dydžio ir medžio rūšies, tuomet jums reikės laukti ilgiau. Pirmiausia tokia mediena turės būti paruošta t.y. išpjaustyta. Galiausiai ją teks paruošti pristatymui. Tokie specialūs užsakymai visada kainuoja kiek daugiau ir nesvarbu ar medieną perkate internetu ar atvykę į prekybos centrą.

Pabrėžtina, kad pristatymo išlaidos dažniausiai kiekvienam klientui paskaičiuojamos skirtingai. Viską lemia atstumas – kuo toliau teks gabenti užsakytas lentas, tuo daugiau pinigų už pristatymą turės atseikėti pirkėjas.