ekskavatorių nuoma
Statyba

Universaliųjų ir specialiųjų ekskavatorių nuoma

ekskavatorių nuomaGalingieji ekskavatoriai naudojami daugeliui statybos užduočių. Paprastai ekskavatorių nuoma reikalinga tuomet, kai klientas nori kasti ir perkelti birias medžiagas (paprastai – uolienas). Sunkioji savaeigė mašina gali turėti vieną kaušą ar kelis mažesnio dydžio kaušus. Minėtoji technika skiriasi ir savo veikimo principais, pvz., daug kaušų turintys ekskavatoriai veikia nenutrūkstamu režimu, o vieno kaušo technikos darbas pagrįstas cikliškumo principu. Konkretus pasirinkimas priklauso nuo statybų įmonės vykdomos veiklos ir kliento išsikeltų tikslų.

Dažniausiai ekskavatoriai turi ratinę arba vikšrinę važiuoklę, retesniais atvejais kalbama apie bėginę važiuoklę, kartais – apie pontoninę. Vieno kaušo technika naudojama įprastoje statybos veikloje, daugiakaušiai ekskavatoriai pritaikomi hidrotechnikos ir naudingųjų iškasenų gavybos darbuose. Praktika rodo, kad Lietuvoje didžiausio klientų dėmesio sulaukia vienakaušiai ekskavatoriai, pritaikomi daugeliui sunkiasvorės technikos reikalaujančių užduočių. Minėtoji technika skirstoma į dvi atskiras kategorijas: universaliuosius ir specialiuosius ekskavatorius.

Dažniausiai nuomojama universalioji technika, kurią renkasi ne tik didžiosios statybų bendrovės, bet ir individualūs klientai. Šie ekskavatoriai turi modernią lynų sistemą ir kelis darbinius padargus, kurie, esant poreikiui, gali būti keičiami. Minėtasis aspektas leidžia ekskavatorių naudoti kaip krautuvą, plūgą, purentuvą, plūktuvą ir t. t. Specialieji ekskavatoriai gali būti naudojami tiek kasybos, tiek statybos užduotims ir dažniausiai turi vieną padargą, skirtą konkrečiam darbui.

Universaliųjų ir specialiųjų ekskavatorių nuoma užtikrina vykdomų darbų plėtrą ir garantuoja produktyviausius rezultatus. Tiesa, jei norite, kad minėtieji darbai pareikalautų sąlyginai mažų išlaidų ir padėtų išvengti statybos prastovų, būtina bendradarbiauti su patikima nuomos bendrove, kuri siūlo žinomų gamintojų techniką ir užtikrina nuomos darbų sklandumą, t. y. pasirinkti ekskavatoriai yra optimaliai pristatomi į nurodytą vietą, o nuomotojas užtikrina sklandžią darbų realizaciją, efektyvų sugedusios technikos keitimą nauja įranga. Jei sunkiasvorė technika jums reikalinga ilgesniam laikui, pasikalbėkite su nuomos bendrove dėl specialių nuolaidų – daugelis bendrovių siūlo klientui draugiškesnes kainas, pasirašius ilgalaikio bendradarbiavimo sutartis.

Efektyviai vykdoma statybinės technikos nuoma padeda išvengti daugelio rūpesčių, susijusių su asmeninės įrangos turėjimu. Visų pirma, statybos bendrovei nereikia spręsti įrangos sandėliavimo klausimų ir galvoti apie sugedusios technikos taisymo darbus. Itin palankios nuomos bendrovių kainos padeda efektyviai planuoti išlaidas, o gana didelė universaliųjų ir specialiųjų ekskavatorių pasiūla – rinktis iš geriausių pasiūlymų ir statybose naudoti techniką, garantuojančią produktyviausius rezultatus.