vandenlentės internetu
Laisvalaikis

Vandenlentės internetu – kaip pasirinkti?

Vandenlentės – XX a. pabaigoje atsiradusi sporto šaka, kuri sparčiai populiarėja visame pasaulyje. Žmonės susidomėję šia veikla todėl, kad ji puikiai tinka masėms ir neskirsto pradedančiųjų ar profesionalų. Kiekvienas gali atsistoti ant vandenlentės ir pradėti plaukti nepriklausomai nuo amžiaus, fizinio pasirengimo ar kitų kriterijų. Tačiau pastebima tendencija, kad vieną kartą pradėję, žmonės dažnai įsitraukia į vandenlenčių sportą ir jų įgūdžiai pamažu gerėja, o noras atsistoti ant lentos dažnėja. Tokiais atvejais geriausia įsigyti savo įrangą, kuri neribos treniruočių ir padės sutaupyti, nes jums nebereikės kiekvieną kartą nuomotis lentos ar aprangos.

Didelį įrangos pasirinkimą galima rasti ne tik fizinėse parduotuvėse, bet ir elektroninėje erdvėje. Vandenlentės internetu – kaip pasirinkti?

Pirmas dalykas, kurį turite padaryti, jei jus domina vandenlentės internetu – rasti patikimą elektroninę parduotuvę. Tai padaryti nėra sudėtinga. Visų pirma apsispręskite, ar apsiribosite Lietuvos rinka, ar esate pasiryžę vandenlentę užsisakyti iš užsienio. Mes rekomenduojame pernelyg nesiblaškyti – Lietuvoje yra ne viena parduotuvė, turinti įvairių tipų vandenlenčių, o jų gabenimas ir aptarnavimas iš kitų šalių gali būti komplikuotas.

Įmonės patikimumą įvertinti taip pat paprasta. Vandenlenčių parduotuvių rinka nėra tokia plati, todėl galite pasiteirauti rekomendacijų iš pažįstamų šio sporto aistruolių arba pasidaryti namų darbus ir informacijos ieškoti specialiuose forumuose, atsiliepimuose ir pan.

Jei jau radote tinkamą internetinę parduotuvę, tuomet reikėtų apsispręsti, kokios vandenlentės norite. Jos skiriasi pagal tai, ar esate pradedantysis, ar jau pažengęs, ar mėgstate greitį, ar ketinate atlikti ekstremalesnius triukus. Taip pat vieniems labiau patinka jausti sukibimą su vandeniu, o kiti nori kilti į aukštį ir daugiau dėmesio skirti veiksmams ore. Renkantis taip pat svarbu vandenlentės svoris ir išmatavimai. Pastarieji tiesiogiai priklauso nuo jūsų ūgio bei svorio. Tik nesibaiminkite – jeigu pirksite vandenlentes internetu, visą informaciją apie tinkamiausius išmatavimus rasite specialiose lentelėse, o jei turėsite klausimų ar reikės patarimo, galėsite drąsiai kreiptis į konsultantus. Jei nesate tikri, ar internetu rasta vandenlentė yra tinkama, rekomenduojame rinktis parduotuvę, turinčią sandėlį ar net fizinę parduotuvę, kur galėsite atvykti ir naują pirkinį įvertinti patys.