Grožis,  Įvairūs,  Laisvalaikis,  Paslaugos,  Šventės

Vestuvių fotografai: ką turi žinoti juos samdantys žmonės?

vestuviu fotografaiVestuvines paslaugas šiuo metu užsakinėja itin daug porų, nes kai kurios jų pastebėjo, jog vėsesniu mėtų periodu paslaugų kainos krenta. Vestuvių fotografai yra iš tų, kurie irgi šiuo metu siūlo bene mažiausias kainas. Jeigu jūs organizuojate vestuvių šventę ir turite ribotą biudžetą, tai dabar būtų pats tinkamiausias metas pradėti ieškoti specialistų. Tiesa, specialistus turėtumėte atsirinkti tik gerai apžvelgę kiekvieno jų reputaciją. Ieškantiems mažiausias kainas siūlančių fotografų nereikėtų tikėtis, kad tokių specialistų paslaugų kokybė bus nepriekaištinga. Daug labiau tikėtina, kad tokių specialistų paslaugos bus pigios dėl to, kad kokybė bus nepavydėtina.

Vestuvių fotografai visuomet klientams siūlo darytis į kokybę, o ne mažiausias kainas. Turite suprasti, kad mažiausias kainas siūlantys fotografai gali būti neprofesionalūs. Tai gali būti paprastas žmogus kuris tiesiog nusipirko profesionalų fotoaparatą ir bando iš jo pasipelnyti. Tokių neva specialistų jums tikrai reikia vengti. Paprastai kalbant, fotografai, kurie teikia kokybiškas paslaugas, niekuomet nenuleis paslaugų įkainių iki nepriimtino jiems lygio. Jų paslaugų kokybė yra puiki ir būtent nuotraukos tai įrodo. Dėl šios priežasties ir turite rinktis profesionalius vestuvių fotografus.

Tarp kitko, jums būtina su fotografais iškart sutarti viską, jog žinotumėte tikslius paslaugų įkainius. Kreipiantis į vestuvių fotografą, jums būtina pateikti norimų nuotraukų skaičių. Taip pat turėtumėte nurodyti kokias papildomas paslaugas norėtumėte užsakyti. Tarp papildomų paslaugų dažniausiai priskiriamas nuotraukų retušavimas, jų koregavimas. Jeigu jums reikalingos tik plikos nuotraukos, tai be abejo – paslaugų kaina bus mažesnė.

Ne ką mažiau svarbu akcentuoti tai, kad nuo foto sesijų skaičiaus priklausos daug kas. Mat, kuo daugiau skirtingų foto sesijų jūs norėsite, tuo didesnę paslaugų kainą nustatys vestuvių fotografai. Paprasčiausiai, jums privalu iš anksto suderinti visas detales, jog žinotumėte kokią sumą turėsite sumokėti pasirinktam specialistui.

Derinant visas detales su fotografu, jūs turite pateikti kuo daugiau informacijos apie norus bei vestuvių dieną. Turite nurodyti ar fotografui teks kažkur daug keliauti, turite jam pasakyti kiek laiko truks foto sesija ir t.t.