lėktuvų bilietai
Kelionės,  Laisvalaikis,  Patarimai

3 priežastys atostogoms pakuotis mažiau

lėktuvų bilietai „Tas, kas keliauja laimingas, keliauja lengvai“ – tai išmintingi Antuano de Sent Egziuperi žodžiai, kurie šiandien skamba dar teisingiau, nei bet kada anksčiau. Ypač, kai skraidinančios kompanijos dažnai apmokestina keliautojų bagažą papildomai kiekvienam skrydžiui.

Keliautojai sutaupo

Avialinijos paprastai papildomai apmokestina lagaminus, kurie sveria daugiau, nei nustatytas svorio limitas ir daugelis avialinijų apmokestina keliautojus už paprasčiausią registruojamą bagažą. Taigi, pakuodamiesi mažą nešiojamą krepšį, sutaupysite pinigų keliais būdais. Jums nereikės mokėti registruojamo bagažo mokesčio, nereikės duoti arbatpinigių žmonėms, kurie nuneš Jūsų bagažą į viešbutį ir turėsite daug papildomos vietos pripirkti krūvą papildomų suvenyrų. Veždamiesi tik rankinio bagažo pajėgas, keliausite su tais daiktais, kurių Jums iš tiesų reikės atostogoms ir išvengsite tų, kurių net nepanaudotumėte kelionės metu.

Tai saugiau

Kuo mažiau lagaminų Jums reikės sekti, tuo mažesnė tikimybė, kad Jūsų nuosavybė atsidurs ne ten, kur reikia, bus pažeista, pamesta ar pavogta. Tiesiog laikykitės principo, jog viskas bus paprasčiau. Kai keliaujate su mažiau daiktų, tai susiduriate su mažiau streso ir tai leidžia išvengti kelionių jaudulio. Kontroliuosite žymiai daugiau ir būsite mažesniu taikiniu vagišiams, jei turėsite mažiau krepšių.

Tai leidžia keliauti paprasčiau ir mėgautis labiau

Pakuodamiesi mažiau daiktų, galėsite būti lankstesniais ir keliauti apink vietas, kurias norite pamatyti, lengviau ir paprasčiau. Turint mažiau daiktų, reiškia, kad turėsite daugiau galimybių ir pasirinkimų, kur norite keliauti ir ką galite nuveikti. Jums nereikės laukti eilėje norint registruoti savo bagažą ir nereikės laukti savo bagažo oro uoste, kai atvyksite į vietą, kur keliavote. Taip pat reikės laukti mažesnėje eilėje prie taksi ir netgi trumpiau laukti, kol galėsite į jį pilnai įsilaipinti.

Taigi, galite tiesiog išlipti iš lėktuvo ar traukinio ir iškart pradėti savo atostogas. Jei galite viską kartu su savimi transportuoti, galite pamatyti daugiau dalykų, būti lankstesniais, atsižvelgiant į vietas, kuriose galėsite apsistoti. Taip pat, kraustantis iš vienos vietos į kitą, galėsite nesijaudinti, kad pastarojoje palikote krūvą savo daiktų.

Sekantį kartą, kai pakuositės savo atostogoms, mąstykite paprasčiau. Kelionės daug linksmesnės, kai koncentruojatės į tai, kur esate, o ne tai, ką turite su savimi.