liekninantys apatiniai
Grožis,  Mada,  Pirkiniai

Liekninantys apatiniai – greita ir veiksminga pagalba

liekninantys apatiniaiSmagu, kai už langų šviečia pavasario saulutė, o gerą nuotaiką kursto svajonės apie artėjančią vasarą. Mūsų drabužiai darosi vis lengvesni, trumpesi ir vis labiau aptempia figūrą. Tačiau, tuo pat metu ją ir išryškina, kartu pabrėždami jos trūkumus, ypač susikaupusius per žiemą. Tad tradiciškai pavasarį kalbos ima suktis apie dietas ir svorio metimą, o parkai ir sporto klubai prisipildo susirūpinusiųjų savo svoriu ir kūno linijomis. Gerai, kol iki vasaros dar yra laiko ir maudymosi kostiumėliai ramiai sau tūno spintose.

Tačiau, ką daryti, jei tobulos figūros jums verkiant reikia jau po kelių dienų? Tikriausiai žinote, kad tokiu atveju yra puiki išeitis – liekninantys apatiniai. Tai modernus sprendimas, nekeičiantis jums įprasto gyvenimo ritmo. Tokie apatiniai rūbai priglunda prie jūsų kūno idealiai lyg antroji oda. Jie prisitaiko prie jūsų figūros ir kartu ją formuoja. Tuo pačiu jie yra komfortiški ir nespaudžia. Liekninantys apatiniai siuvami iš specialaus kokybiško, lengvo ir plono, bet nepersišviečiančio audinio, kuris yra pralaidus orui, tad oda gali laisvai kvėpuoti. Liekninančių apatinių pasirinkimas yra didžiulis, juos lengvai pasirinksite pagal savo poreikius. Jie lieknina ir formuoja būtent tą figūros dalį, kuri jums kelia daugiausia problemų. Tereikia išsirinkti formuojančią liemenėlę, kelnaites ar kelnes, o gal net formuojančią suknelę.

Šiuo apatinius galima dėveti netgi po plonytėmis ir aptemptomis suknelėmis, jie niekada neišryškėja. Be to, juos renkasi ne tik tos, kurios yra nepatenkintos savo svoriu, bet ir lieknų figūrų moterys, nes jie visada suteikia grakštumo. Netgi dar daugiau: po šiuo metu ypač madingomis aptemptomis ir trumpomis suknelėmis iš plonyčio trikotažo tiesiog privaloma dėvėti tokius apatinius.

Kartais pasigirsta nuomonių, kad liekninantys ir aptempiantys apatiniai nėra labai sveiki, jie per daug suveržia ir trikdo kvėpavimą. Tačiau gydytojai ramina, kad tokie rūbai neturėtų kelti pavojaus sveikatai, nebent jie neatitiktų jūsų dydžio. Tik tokiu atveju, kai figūra netinkamai per daug suspausta, kvėpuoti darosi sunku. Tačiau trikdyti kraujotakos ar kenkti širdies veiklai tokie drabužiai negalėtų.

Liekninantys apatiniai yra labai patogus sprendimas, tad šiuo metu jie yra ypač madingi. Pardavėjai teigia, kad šios prekės yra vienos paklausiausių. Su liekninančiais apatiniais moterys jaučiasi seksualesnės. O jeigu jos jaučiasi geriau ir gražiau, tai teigiamas psichologinis ir emocinis poveikis garantuotas.