Patarimai,  Pirkiniai,  Transportas,  Verslas

Adblue tirpalas

adblueSvarstote kaip savo autotransporto versle galėtumėte sumažinti patiriamas išlaidas? Būdų yra daug, tačiau ne visiems jie yra prieinami pagal kišenę. Svarbu yra tai, jog tinkamai paruoštas transportas gali būti mažiau sunaudojantis tam tikrų išteklių. Žinoma, perkant iš anksto paruoštą techniką galima sutaupyti ateityje, tačiau naujų sunkvežimių ar kitų transporto priemonių pirkimas tikrai bus gana brangus, tad jeigu jums tai yra neprieinamas variantas, tai reikėtų apžvelgti kitus.

Vienas ir šiuo metu populiarėjančių taupymo variantų transporto versle – Adblue tirpalo naudojimas. Šis tirpalas yra skirtas įvairiai autotechnikai, kuri sunaudoja gana daug degalų. Verta pabrėžti, jog ne visos transporto priemonės gali naudoti šį tirpalą – tik paruoštos ir turinčios specialią sistemą, gali džiaugtis jos privalumais. Tai reiškia, jog šios sistemos įsigijimas yra įmanomas lygiai taip pat kaip ir įdiegiant kitų degalų sunaudojimo galimybes. Pavyzdžiui, taip kaip galima įrengti alternatyvias kuro naudojimo sistemas tokias kaip dujas, tai čia analogiškai galima įsigyti būtent šią sistemą, kuri naudotų minėtą tirpalą. Verta pabrėžti, jog ši sistema yra montuojama visai kitoje vietoje ir svarbiausia – šis tirpalas nėra degalai, tai tarsi priedas, kuris padeda sumažinti dalelių emisiją ir tokiu būdų leidžia sumažinti kuro suvartojimą. Trumpai tariant, tai yra karbamido tirpalas, kuris dažniausiai naudojamas sunkvežimiuose. Faktas yra tas, jog sunkvežimiai nuvažiuoja nemažus atstumus, tačiau reikėtų pabrėžti – degalų sąnaudos taip pat yra nemenkos, o ką jau kalbėti, jeigu kroviniai gabenami į kitas šalis. Verta pabrėžti, jog šios tirpalo įsigijimas yra itin paprastas – jo rasiste kai kuriose degalinės, tačiau geriausia variantas – pirkti iš specialių įmonių dideliais kiekiais.

Kas liečia šios tirpalo įsigijimą, tai turite žinoti, jog tik grynas ir kokybiškas Adblue tirpalas gali būti naudingas jūsų transporte. Būtina pirkti tik iš tų pardavėjų, kurie gali pateikti ir reikalingus sertifikatus, tad jeigu jums yra bandoma įbrukti bet sertifikato pateikimo, tai paprasčiausiai tokių pardavėjų reikėtų vengti.

Tam tikros bendrovės gali pasiūlyti itin didelius kiekius šios karbamido tirpalo, o svarbiausia, jog nuo kiekio neretai ir priklauso kaina. Taip pat svarbu yra tai, jog dauguma bendrovių gali reikalingą šio tirpalo kiekį pristatyti jums reikalingoje vietoje sandariose talpose, kurios gali būti net ir su specialia išpilstymo įranga. Tad jeigu susidomėjote transporto degalų sąnaudų mažinimo galimybėmis, tai Adblue tirpalas yra geriausias pasirinkimas.