Mada,  Patarimai,  Pirkiniai

Vaikiški drabužiai internetu: kur ieškoti?

drabužiai internetuVisi tėveliai, namuose auginantys atžalas žino, koks sunkus dalykas yra vaikiškų drabužių pirkimas bei paieška. Mat mažyliai auga kaip ant mielių ir jų garderobą reikia atnaujinti kone kas mėnesį. Tad šiuolaikiškos mamos griebiasi gudrybių ir nuolat ieško kur patogiai ir pigiai galėtų įsigyti vaikiškų drabužėlių. Tam ypač padeda įvairiose vietose parduodami vaikiški drabužiai internetu.

Iš rankų į rankas 

Viena populiariausių vietų, kur ieškomi vaikiški drabužiai internetu – skelbimai ir mamyčių forumai. Tai kone garantuotai sėkminga paieška. Vaikai taip greitai auga, jog dažniausiai nė nespėja sunešioti turimų drabužių, todėl mamytės mielai juos perleidžia kitiems mažyliams. Ieškodamos kokybiškų, tačiau nebrangių  vaikiškų drabužėlių būtinai turėtumėte pasinaudoti tokiais pasiūlymais.

  • Privalumas – nedidelė kaina ir itin platus pasirinkimas. Kiekvienos mamos skonis skirtingas, tad  skelbimuose galite rasti pačių įvairiausių drabužių.
  • Trūkumas – kokybė. Labai svarbu įvertinti, jog panaudotas drabužis gali neatitikti visiškai naujo pirkinio kokybės, tad pravartu prieš perkant drabužius apžiūrėti ir kritiškai įvertinti.

Užsienio platybės

Labai populiarus būdas ieškoti drabužių vaikams už priimtiną kainą – naršyti užsienio interneto parduotuvėse. Kai kuriose šalyse drabužiai internetu parduodami plačiai ir tikrai pigiai. Ten pirkimas internetu  gerokai populiaresnis nei Lietuvoje, tad dažnai ir prekių pasirinkimas būna didelis bei spalvingas. Greičiausiai namuose vos per keliolika minučių galėsite apsilankyti  kokybiškose ir didelėse užsienio interneto parduotuvėse, kur siūlomos prekės tikrai nustebins kainos ir kokybės santykiu.

  • Privalumas – kaina ir pasirinkimas. Užsienyje esantys drabužių dizaineriai vaikams dažnai siūlo labai platų pasirinkimą, tad tokiose parduotuvėse savo vaikui surasite iš tiesų įspūdingų drabužėlių. Be to, užsienyje drabužiai dažnai parduodami gerokai draugiškesnėmis kainomis, o tai taip pat Jus maloniai nudžiugins.
  • Trūkumas – pristatymas. Pirkti internetu iš užsienio vis dar nėra taip paprasta. Galite susidurti su nemalonumais, susijusiai su prekių pristatymu. tai reiškia ne tik tai, jog kartais pristatymas kainuoja brangiau nei pati prekė, bet ir muitinimo problemas. Jei perkate ne originalią prekę, o kokios nors firmos prekės ženklo kopiją, galite prarasti prekę dar muitinėje, o kai kurių prekių ženklų prekės gali būti smarkiai apmuitintos.