Grožis,  Laisvalaikis,  Mada,  Paslaugos,  Pirkiniai

Apatiniai internetu – ką reikėtų žinoti?

 

Apatiniai – ką derėtų apie juos žinoti?

Atsidarę bet kurios moters spintą atrasite bent vieną komplektą apatinių. Kitaip ir būti negali. Specialistai pataria kartkartėmis peržiūrėti, kokie apatiniai internetu tūno Jūsų spintoje. Kartais net nepastebime kaip nusiskalbia vienas ar kitas rūbelis. Revizuoti apatinių arsenalą yra būtina, o tuo labiau be gailesčio į šiukšliadėžę išmesti nusiplovusių spalvų liemenėles, išsitampusias kelnaites. Juk apatinis trikotazas laikui bėgant nusidėvi, nuo to niekur nepabėgsim. Todėl svarbiausia su tuom susitaikyti ir be gailesčio atsikratyti nebe estetiškai atrodančių rūbų, kad ir kaip juos mylėtume.

O kiek liemenėlių ir kelnaičių reikia moteriai, kad patenkintų nors jau minimalius poreikius? Ar tikrai visada būtina įsigyti komplektukus? Ar apatinis trikotazas internetu turi visada derėti? Kad ir kaip bebūtų, vyrai pastebi ar moteris derina apatinius ar ne. Ar derina viršutinę ir apatinę dalis. Tikėkite arba ne, ne vienas yra šventai įsitikinęs, kad žalios kelnaitės ir rausvos spalvos liemenėlė yra anot jų labai neskoninga ir baisu. Žinoma, nereikia, kad viskas idealiai derėtų ir sutaptų. Apatiniai internetu tikrai tokie neturėtų būti. Juk tikrai brangusis nepribėgs prie Jūsų ir su lupa netikrins ar idealiai sutampa liemenėlės ir kelnaičių atspalviai. Ar apatiniai su vienodais nėrinukais. Bet elgtis taip, kad griebtumėte pirmus stalčiuje pasitaikiusius apatinius nėra gerai, ydinga. Bent jau spalvas šiek tiek paderinkite. Taip jausitės patrauklesnės ne tik sau, bet ir aplinkiniai tą pajus.

Auksinė taisyklė, kelnaitės dažniausiai susdėvi kur kas greičiau nei liemenėlė. Tad būkite budrios ir stenkitės įsigyti dvejas kelnaičių poras. Idealiausia būtų pasirinkti stringus ir šortukus. Tos apatinis trikotazas Jums suteiks įvairovės ir tikrai nepabos. Tik nesirinkite per mažų kelnaičių su juostele, nes tikrai atrodysite ne kaip. Rinkitės laisvesnes, kurios nevaržo ir yra ne per mažos. Apatiniai internetu turi būti tinkamo dydžio.

Dizaineriai pataria turėti trijų spalvų komplektukus – baltos, kūno ir juodos spalvos. Šios spalvos apatiniai puikiai tiks prie įvairių spalvų rūbų. Taip pat patariama turėti apatinius iš skirtingų audinių, su Push up pagalvėlėm, kurios pakelia krūtinę ir paprastą variantą, kuris tobulai tiktų namie nešioti.