Apple 6S
IT ir technologijos

„Apple 6S“ – pribloškianti pažanga

Vien „Apple“ kompanijos vadovo Tim Cook komentaras, nuskambėjęs šių metų spalio 9 d., kai buvo pristatomi naujieji „Apple 6S“ išmanieji telefonai, įprasmino viską: „Nors jie gali pasirodyti panašūs, mes šiuose naujuose „iPhone“ telefonuose pakeitėme viską“. Ir to visiškai pakako, kad būtume įtikinti. Ši technologijų milžinė niekuomet nesišvaistė tuščiais pažadais ar faktais nepagrįstais teiginiais apie kuriamus išmaniuosius „iPhone“ telefonus. Visa tai, ką jie daro, yra akivaizdi technologinė pažanga.

Kadangi naujausios kartos „Apple“ išmanieji telefonai jau pasirodė, „iShop“ e-parduotuvėje taip pat jau galite įsigyti naujuosius „Apple iPhone 6S“. Taigi, vartotojai gali rinktis iš 4.7 arba 5.5 colių įstrižainės „Retina“ ekranų. Ir nors jų išvaizda yra panaši kaip ir ankstesnių modelių („6“ ir „6 Plus“), naujausiuose išmaniuosiuose telefonuose yra įmontuotos visiškai kitos detalės – nuo naujos kameros, iki naujo procesoriaus. Viskas yra patobulinta. Net ir liečiamojo ekrano bei vibracijos technologija patyrė reikšmingų atnaujinimų, o „Apple 6S“ įrenginiai yra pagaminti iš visiškai naujos medžiagos.

Be to, „Apple“ kompanija šį kartą skyrė labai didelį dėmesį savo gaminamų išmaniųjų telefonų saugumui. Minėta naujoji medžiaga yra kur kas stipresnė ir patvaresnė, o „iPhone 6S“ ir „6S Plus“ pagaminti su stipresniu stiklu.

Tuo tarpu antros kartos „Touch ID“ technologija priverčia pirštų antspaudų atpažinimo programą veikti dvigubai greičiau, o 64 bitų A9 procesorius pasižymi milžinišku greičiu. Šį kartą „Apple“ kompanija sukūrė išties pribloškiantį išmanųjį telefoną, kuriam pastaruoju metu nėra lygių. Nors kiekvienais metais šioje rinkoje dalyvaujantys tiesioginiai „Apple“ konkurentai taip pat nepaliaujamai deda visas pastangas, kad savo vartotojams pristatytų ne ką mažiau funkcionalius išmaniuosius telefonus, verta pripažinti, kad ši visame pasaulyje pripažinta kompanija savo vartotojus moka nustebinti kuo puikiausiai.

Kiekvienas, įsigijęs „Apple 6S“, gali mėgautis ir patobulinta kamera bei vaizdo kokybe. Dabar fotografuoti bus dar paprasčiau, o nuotraukų kokybė bus nepalyginti geresnė. Tiek galinė, tiek ir priekinė telefono kamera leidžia norimas akimirkas užfiksuoti kur kas efektyviau ir kokybiškiau, todėl galėsite džiaugtis sklandžiu išmaniojo telefono naudojimu. Žinoma, apie pastaruosius modelius galima kalbėti labai ilgai, tačiau visuomet kur kas geriau išbandyti patiems.