automobilių nuoma
Paslaugos,  Transportas

Automobilių nuoma iš lietuviškų įmonių

automobilių nuoma

Jei nuomočiausi automobilį jau rytoj, jis greičiausiai būtų…

… elektrinis arba bent jau hibridinis

Ne veltui beveik visi miesto taksi yra hibridiniai – taip sutaupoma labai nemažai kuro, nes mieste važinėti tenka ir labai lėtai. Hibridinis automobilis turi puikią savybę – iki 50 km/h važiuoja elektros rėžimu, o toliau persijungia į benziną. Tai mažiau teršia gamtą ir taupo pinigus. Ne veltui valandinės nuomos paslaugų įmonės turi nemažai elektromobilių. Kol jie stovi, kraunasi. O mieste nuvažiuoti 200 kilometrų per dieną yra gana sudėtinga. Taigi vieno pakrovimo visai dienai tikrai užteks.

… iš nedidelės automobilių nuomos įmonės

Man labai patinka smulkus ir vidutinis verslas ir jo sunki kova su rinkos milžinais. Lietuvoje veikia trys didžiausi tarptautiniai automobilių nuomotojai, todėl nedidelės įmonės, tokios, kaip Autorent24.lt ir panašios daro viską, kad sugebėtų pasiūlyti vietiniams ir užsienio nuomotojams konkurencingas paslaugas. Aišku, jiems gana sunku, tačiau automobilių nuoma Lietuvoje vis dar pelningas verslas.

… ne senesnis negu 2017 metų

Esu įpratęs važiuoti 10 metų senumo automobiliu, todėl norėtųsi išbandyti naujausią modelį. Nesvarbu, kokia tai mašina, bet naujas automobilis, neseniai išvykęs iš salono, yra dar šviežias ir nenutrintas vaikų ir suaugusių kojomis ir sėdimosiomis. Aišku, jis nėra pačios „kiečiausios“ komplektacijos, tačiau visgi tokiais automobiliais važinėja turtingi žmonės.

… mikroautobusas

Atidėkime į šoną svajones apie elektromobilius. Turiu didelę šeimą – penkis su puse nario (arba šešis, įskaitant šunį), todėl paprastas VW Golf ar KIA Ceed man nebetinka. Noriu talpaus automobilio, o 8 vietų mikroautobusas būtų kaip tik  tas variantas, kurio noriu. Juk juo galima keliauti kad ir į užsienį. Pora dienų ir štai jums Kroatija ar Italija. Ir visa šeima kartu, ir pamatyti galima daug ką. Nors ir savaitgaliui Lietuvoje tokia transporto priemonė labai tinkama.

… efektyvus degalų atžvilgiu

7-8 litrai 100 kilometrų – maksimumas, ką norėčiau sau leisti išsinuomoti. Efektyvių automobilių nuoma turėtų būti siekiamybė, nes jie važinėja itin daug, reiškia ir kuro degina daug. Kuo mažesnės kuro sąnaudos, tuo geriau, nes nuvažiuoti teks tuos pačius atstumus, kaip ir įprastai.

… sportinis modelis

Bet nuomočiausi tik tuo atveju, kad dviese su žmona važiuotume į draugų vakarėlį. Sportinių automobilių nuoma Lietuvoje dar nėra labai paplitusi, tačiau niekas nepasmerks, jei atvažiuočiau su kokiu Porsche ar Ferrari automobiliu į vestuves ar kitą šventę. O „asmenukių“ gausybė tikrai garantuota. Ne, „pasidraskyti“ tikrai nesinori, nes kai sumoki tiek pinigų už nuomą, tikrai nekyla noras jį sudaužyti dėl kvailų stereotipų. Įspūdingas automobilis turi važiuoti lėtai, kad visi matytų, o ne kad fiksuotų greičio viršijimo rekordus.