Namams

Namų interjerą galite suformuoti ir savo rankomis

Iki šiol manėte, kad sukurti tinkamą namų interjerą gali tik šios srities specialistai? Laimei, galima rasti labai daug naudingų patarimų, kurie visą tai padeda padaryti savo rankomis.

  • Interjero dizaino specialistai rekomenduoja apsiriboti nedaugiau kaip šešiomis pagalvėmis ant savo miegamojo lovos – dvejomis pailgomis ir 2-4 standartinio dydžio kvadratinėmis pagalvėmis. Tačiau tos nedidelės, pūstos ir pūkuotos pagalvėlės, išmėtytos per visą lovą, tikrai nėra tinkamas pasirinkimas – kam apsikrauti papildomomis pagalvėmis, kurias lipdami į lovą turėsite numesti į šalį?
  • Valgomojo kilimas turėtų būti išsikišęs mažiausiai 1 m. už stalo krašto. Tai reiškia, kad kėdės visuomet turėtų stovėti ant kilimo.
  • Jei kabinate užuolaidas ar renkatės žaliuzes – pakelkite jas iki pat lubų. Tokiu atveju kambarys atrodys aukštesnis.
  • Pastebima, kad nemaža dalis žmonių savo namuose turi daug antikvarinių daiktų, kurių visiškai nenaudoja. Tačiau porcelianinės ar krištolinės vazos ir panašaus tipo antikvariniai daiktai gali būti prikelti naujam gyvenimui, pastaruosius pasitelkiant pakankamai neįprastose vietose, pvz., vazą galima paversti pieštukine, o iš krištolo pagamintame inde sudėti savo makiažo priemones.
  • Įvairios originalios interjero detalės visuomet gali būti pasirinktos naudojantis internetu. Tokiu atveju galima sutaupyti ne tik labai daug savo laiko, tačiau taip pat palengvinti visą interjero detalių pasirinkimo ir jų suderinamumo procesą. Dažniausiai internetinėse parduotuvėse yra siūlomas kur kas platesnis interjero detalių asortimentas, todėl nepaisant to, kokie bebūtų jūsų lūkesčiai, apsipirkdami internetu jūs galite nesunkiai suformuoti tobulą savo būsto vidaus interjerą.
  • Nesirinkite labai ryškių ir kontrastingų spalvų. Jei nenorite, kad būnant savo namuose jums būtų nejauku, turėtumėte orientuotis į kur kas ramesnes ir švelnesnes spalvas. Kai kurie žmonės daro didelę klaidą savo miegamajame pasirinkdami labai ryškias ir stiprias spalvas, tačiau būtent miegamasis yra ta erdvė, kurioje mes turime ne išsiblaškyti, o atsipalaiduoti.

Niekuomet pernelyg neapkraukite savo būsto. Net jei norite pasirinkti vieną kitą papildomą baldą, visų pirma labai gerai pagalvokite ar jo jums iš tikrųjų reikės.