granuliniai katilai
Namams,  Patarimai

Kaip pasirinkti ir prižiūrėti granulinius katilus?

Jeigu norite, kad Jūsų namuose visada būtų šilta ir gerą, tokiu atveju reikia pasirūpinti įranga, kuri gali tai užtikrinti. Granuliniai katilai – viena iš priemonių, kuri, beabejo – vienas geriausių pasirinkimų. Aišku, jeigu norite atrasti pačią geriausią kokybę – tokiu atveju rekomenduojame pasikonsultuoti su profesionalais, kurie pasistengs patarti, o vėliau ir viską sumontuoti. Kai pasirinkimai yra Jūsų rankose – išnaudokite juos.

  • Granuliniai katilai pirmiausia turi būti pasirenkami pagal apsaugos faktorius. Labai svarbu, kad degimo metu nesusidarytų kondensatas, kuris vėliau gali būti kenksmingas. Bet kuriuo atveju labai svarbu pasirūpinti visomis apsaugos priemonėmis. Bet kas, net ir kanalizacijos talpos, gali nulemti konkretų pasirinkimą apsaugos atžvilgiu.
  • Pasidomėkite, per kiek laiko ir kokią temperatūrą gali pasiekti katilas. Kol vieniems reikia, kad būtų kuo didesnis efektyvumas, kiti tuo tarpu susikoncentruoja ties gaunama temperatūra ir išnaudojama energija.
  • Granuliniai katilai taip pat pasirenkami pagal talpos dydžio bunkerį. Natūralu, kad kuo daugiau asmenų gyvena namuose, tuo didesnės talpos prietaiso reikia. Aišku, pagal tai varijuoja ir anksčiau mūsų minėtas punktas – kokio efektyvumo prietaisas turi būti.
  • Nusistatykite, kokią pinigų sumą planuojate išleisti konkrečiai šiai paslaugai. Pagal tai vertėtų pasirinkti jums labiausiai tinkamą katilą. Remiantis išleidžiamų pinigų suma gali būti pasirenkami daugelis prietaisų. Lygiai taip pat ir kanalizacijos talpos. Nusistačius sumą bus gali greičiau atrasti tinkamiausią variantą.
  • Svarbu pasižiūrėti, kokiu būdu atliekamas kuro uždegiklis. Galima pasirinkti tiek rankiniu, tiek elektriniu būdu. Svarbiausia, kas konkretus pasirinkimas Jums tiktų labiausiai. Jeigu norite šildytis namus ir kaupt karštą vandenį paprasčiau – tokiu atveju rekomenduojame elektrinį variantą.
  • Pasižiūrėkite, kokiu režimu dirba katilas. Ar kaista labai lėtai, bet nuolatos, ar labai staiga, tačiau įjungiamas tik retkarčiais?
  • Kelis apsaugos lygius katilas turi apeiti, kad būtų pasiektas norimas apsaugos lygis? Kaip jis šyla ir kokiais žingsniais, kad asmuo liktų patenkintas gauta temperatūra.
  • Žinoma, reikia atsižvelgti ir į tai, kiek elektros išnaudoja katilas. Sąnaudos gali labai ženkliai varijuoti ir natūralu, kad žmonės nori sutaupyti. Jau geriau viena kiek didesnė investicija, tačiau kur kas mažesni mokesčiai už išnaudotą energiją.
  • Reikia pasižiūrėti ir koks taršos lygis pasiekiamas tokiu atveju, jeigu naudojatės granuliniu katilu. Natūralu, kad nesinori nuodytis smalkėmis ir nuodyti kitus.

Granuliniai katilai, kaip ir bet koks kitas įtaisas (kad ir kanalizacijos talpos) – pasirenkami pagal konkrečius kriterijus, kurie gali užtikrinti, kad pavyks sėkmingai naudotis prietaisu. Kadangi rinkoje egzistuoja labai platus pasirinkimas – svarbu susidėlioti kriterijus ir pasirinkti teisingai. Pasikonsultuokite su profesionalais, kadangi jie gali patarti ir rekomenduoti. Vienas iš mūsų patarimų yra tai, kad siūlome produkciją pirkti internetu. Tai ne tik kur kas paprastesnis ir greitesnis būdas, tačiau tuo pačiu ir pigesnis, o kaina yra vienas iš pagrindinių veiksnių, kuri ir lemia pasirinkimą. Kadangi pasiūla egzistuoja – nuspręskite, ko jums reikia ir pasirinkite teisingai. Gyvenkite šiltuose ir maloniuose namuose, kurie jus paskatins mėgautis maloniu gyvenimu.