aliuminiai langai
Namams

Aliuminiai langai: 6 priežastys rinktis juos

Geri langai namuose yra būtinybė, kadangi jie padeda ne tik kurti interjerą bei eksterjerą, tačiau ir apsaugos mus nuo šalčio, padeda išvengti akustinių dirgiklių, kurie pasiekia iš lauko, žinoma, tampa erdve pro kuria galime matyti pasaulį ir panašiai. Svarbu įsigyti tokius langus, kurie ne tik gražiai atrodo, tačiau ir tarnauja daug metų, tokius, kuriems nereikia daug priežiūros, tačiau metų eigoje jie išlieka tokie pat patrauklūs.

Tokią galią turi aliuminiai langai. Jie pasirenkami vis dažniau, intensyviai konkuruoja su plastikiniais bei mediniais. Tačiau kodėl aliuminiai? Opcijų tiek daug, o juk visada norisi kokybės, tiesa?

  1. Saugumas.

Natūralu, kad renkantis langus vienas svarbiausių kriterijų yra saugumas. Reikia tokių, kurie apsaugotų nuo vagišių, žinoma, ir nuo labai didelio vėjo, kuris daro ne ką mažiau problemų nei vagišiai. Plastikiniai ir mediniai langai yra geras pasirinkimas, tačiau net nepalyginami su aliuminiais, kurie yra patvarūs kaip niekada. Žinoma, dar didesnei apsaugai greta aliuminių siūlome komponuoti ir daviklius, kurie pasirūpins, kad įsilaužimo metu suveiktų signalizacija. Tai yra derinys, kuris apsaugos jus maksimaliai.

  1. Kaina.

Aliuminiai langai vertinami ir dėl savo kainos, kuris lyginant su kokybe – dažniausiai pranoksta lūkesčius. Žinoma, galima rasti labai daug įvairių aliuminių langų, tad ir kainų negalima dėti ant vienos linijos. Vieni kainuoja pigiau, kiti – brangiau. Taupyti per daug neverta, kadangi kur kas pigiau nei rinkoje esantys langai gali signalizuoti apie blogą kokybę, apie prastos kokybės metalą, kuris yra naudojamas langų gamyboje. Galiausiai, sutaupyti pavyks per akcijas, tad jomis ir siūlome remtis, o ne ypač pigiais gaminiais arba dėvėtais langais, kurie niekada nebus tokie geri kaip nauji.

  1. Ilgaamžiškumas.

Aliuminiai langai tikrai yra patys ilgaamžiškiausi. Jie tarnauja keliasdešimt metų ir eksploatacijos metu beveik nereikalauja jokios priežiūrose, jokio dėmesio. Žinoma, toks ilgas tarnavimo laiko tarpas bus tik investavus į sertifikuotus langus. Pasikartosime, kad visada yra pigesnių pakaitalų, tačiau jie nepasižymi tomis savybėmis, kurios yra taikomos originaliai produkcijai.

  1. Estetika.

Mitas, kad aliuminiai langai labiausiai tinka pramoniniams pastatams. Tikrai ne. Šiuo metu siūlomų langų stiliaus gausa yra tokia plati, kad bus patenkinti net ir paties išrankiausio poreikius. Svarbiausia, kad aliuminiai langai gali būti dengiami bet kokios spalvos dažais, tad nesvarbu, ar Jums namo fasadui labiausiai tinka balti, ar rudi – kiekvienas ras sau tinkamus. 

  1. Aukštas energetinis efektyvumas.

Taupantys turtų rinktis aliuminius langus ir dėl to, kad jie padeda sulaikyti šilumą namuose. A++ klasės namai nuo 2021-ųjų metų yra privalomi, tačiau juos rinktis pirmiausia reikia ne dėl įstatymų ar gamtos, tačiau dėl savęs. Tai gerina gyvenimo kokybę ir sumažina šildymo išlaidas.

  1. Ekologija.

Taip, ekologija nėra prioritetas daugeliui, tačiau džiugu, kad šiuo metu suderinti tvarų gyvenimą yra gana paprasta su patogumais. Aliuminiai langai yra puikus to pavyzdys. Jie ne tik geriau izoliuoja namus, tačiau ir gaminami dažnai panaudojant antrines žaliavas.

  1. Minimali priežiūra.

Galiausiai, šie langai nėra lepūs. Pavyzdžiui, mediniams reikia kur kas daugiau priežiūros. Aliuminiai net ir veikiami aplinkos dirgiklių beveik nekeičia savo išvaizdos, tad padeda džiaugtis patrauklumu, kuris nereikalauja beveik jokio dėmesio.

Geri langai yra aukso verti, kadangi jie pagerina žmogaus gyvenimo kokybę. Deja, tai dažniausiai pamatoma tik tada, kai esame išdūžta arba įsigyjami prasti, kurie neizoliuoja būsto. Dažniausiai tokiomis savybėmis pasižymi pigesni langai, tad jiems taupyti – negalima jokiu būdu.