lauko durys
Namams,  Patarimai

Kaip pasirinkti lauko duris?

lauko durysLauko durys yra labai svarbus komponentas, kuris gali užtvirtinti, kad jūsų gyvenamasis plotas yra saugus ir sėkmingai atliekantis savo pagrindinė apsaugos funkciją. Dažniausiai apie duris kasdienybėje visiškai netenka susimąstyti. Jos yra ir tai labai natūralu. Būtent tada, kai atsiranda poreikis pakeisti turimas duris – dažniausiai ir tenka persvarstyti, kokios yra pats geriausias pasirinkimas ir kokias turėtume pasirinkti. Egzistuoja platus pasirinkimas. Būtent tai lemia, kad klientas visada gali rinktis iš daug egzistuojančių pasirinkimų. Tačiau lygiai taip pat tai erdvė ieškoti ir rinktis. Klausimas, koks yra geras pasirinkimas? Juk kiekvienos lauko durys turi savus pliusus, kurie ir lemia pasirinkimą.

MEDINĖS lauko durys estetiškai labai patrauklus pasirinkimas. Tačiau ne tik išvaizda lemia, kad žmonės labai mėgsta šias duris. Tuo pačiu pasirinkus tvirtą medį kiekvienas žmogus jaustųsi saugus už tokių durų. Tuo pačiu jos ir ilgaamžės. Vienintelis minusas, kuris gali paskatinti ignoruoti patrauklų pasiūlymą – didelė kaina.

  1. Gera kaina.
  2. Ilgaamžiškumas.

PLASTMASINĖS lauko durys gyvenamiesiems namams pasirenkamos rečiau. Jos kur kas dažnesnis pasirinkimas įvairaus pobūdžio paslaugas teikiantiems biurams. Pastarosios ne tokio gražios, todėl gyvenamųjų amų gyventojai ir vengia šio varianto. Kitas dalykas – jos bene viena iš pigiausių pasirinkimų. Tiesa, greta pigumo egzistuoja gana prasta kokybė. Aišku, jei reikalingos durys yra daugiabučiui – tokiu atveju tai visai neblogas pasirinkimas. Tačiau gyvenantiems nuosavuose namuose siūlome pasirinkti kiek storesnes ir tuo pačiu stipresnes duris.

ŠARVUOTOS DURYS populiariausios tarp tų asmenų, kurie nori jaustis labai saugiai. Jei anksčiau šį variantą dažniausiai pasirinkdavo tie asmenys, kurie gyvendavo nuosavuose namuose, tai šiuo metu ir daugiabučių gyventojai dažnai pasirenka šarvuotų durų pasirinkimą. Iš visų aptartų durų pasirinkimų tai bene pats brangiausias variantas. Žinoma, užtikrinama kad jis ilgiausiai tarnaus. Tikrai ne viena dešimtmetį galėsite jaustis saugūs. Šiuo atveju verta pagalvoti, ar ne geriau viena kiek didesnė investicija galinti atnešti ilgalaikį rezultatą.

Tinkamai pasirinktos lauko durys gali užtikrinti, kad niekada neteks susidurti su vagių paliekamomis problemomis. Pirkdami internetu sutaupysite, tad mes ir jums ir rekomenduojame išbandyti virtualias prekybos vietas.