Transportas

Automobilių nuoma Vilniuje aktuali paslauga verslui

Gyvenime pasitaiko tokių situacijų, kuomet labai reikia automobilio, o jis sugenda, patiria avariją, arba tiesiog „ožuojasi“ ir nesielgia padoriai kitų žmonių akivaizdoje. Sostinėje išgyventi be automobilio yra gan sudėtinga, tad suprantama, jog trumpam laikui netekus savo automobilio reikia suktis su kitomis alternatyvomis – autobusai, troleibusai, taksi. Tačiau jie nesuteikia tokios laisvės, kaip nuosavas automobilis, tad pakalbėkime apie vis labiau populiarėjančią alternatyvą – automobiliu nuoma Vilniuje.

automobiliu nuoma vilniujeAutomobilių nuoma paklausi tiek tarp verslo atstovų, tiek tarp paprastų žmonių, kadangi tai nėra brangu. Nuomojant automobilį, kad ir ilgesniam laikui, nereikia patiems rūpintis draudimu, technine apžiūra, automobilio servisu, o sugedus automobiliui, tiesiog imate kitą ir nesukate sau galvos ir netuštinate piniginės tokioms išlaidoms. Taigi automobilis tampa priemone pasiekti savo tikslus, o ne pinigus ryjančiu siaubūnu.

Verslo pasaulyje, prigijusi praktika svarbius verslo partnerius pasitikti iš oro uosto automobiliu, pavežioti po miestą, nuvežti į viešbutį. O juk norint padaryti įspūdį, reikia aukštesnės klasės automobilio. Juk sakoma, sutinkama pagal drabužius, palydim pagal protą. Tad geresnis automobilis padaro geresnį pirmą įspūdį, sukuria stabilaus verslo įvaizdį.

Kita sparčiai populiarėjanti paslauga – automobilio nuoma su vairuotoju šventėms ir išvykoms. Pripažinkime, jog dažnai įvairių švenčių metu, išvykose paragaujame „velnio lašų“, nesinori jaustis nuskriaustu dėl to, kad vairuoji automobilį, o po to grįžti namo tampa iššūkiu. Dėl to pradėtos teikti automobilio nuomos su vairuotoju paslaugos, vairuotojas jus nuveža kur reikia, parveža, o jums nereikia rūpintis nei vairo „barankos“ sukiojimu, nei susitelkimu į kelią. Tiesiog mėgaujamasi kompanija ir patogiai laukiama kol bus pasiektas kelionės tikslas.

Automobiliu nuoma Vilnius pasižymi įvairiais automobiliais – nuo ekonomiškos klasės iki prabangios, nuo nedidelio automobiliuko iki nedidelio mikroautobuso, tad kiekvienu atveju galima rasti tinkamą. Tad daugiau važinėjantys mieste gali rinkti kompaktiškus, nedidelius ekonomiškus automobilius, kurie sunaudoja mažiau degalų, norintiems išvykti už miesto su didesne žmonių kompanija, gali rinktis mikroautobusus ar automobilius su vairuotojais. Visi nuomojami automobiliai yra nauji, su nedidele rida, draudimu, tad išsinuomavus apie nieką daugiau galvoti nereikia.