Įvairūs,  Namams,  Paslaugos,  Patarimai,  Pirkiniai

Butai Klaipėdoje – dabar vieni pigiausių!

butai klaipedojeNorite pradėti naują gyvenimą ir ieškote naujo būsto? Jeigu jums nėra svarbi vietovė, tada turėtumėte apsvarstyti galimybę įsikurti uostamiestyje. Butai Klaipėdoje yra vieni pigiausių, o svarbiausia – jie daug pigesni nei sostinėje ar Kaune. Butų pasiūla čia yra didelė, bet aišku – kainos priklauso ir nuo kelių faktorių. Uostamiestyje gyvenantys žmonės jaučia gerokai mažesnes šildymo kainas, o taip pat ir nuomos kainos čia nėra tokios didelės kaip Vilniaus mieste. Tad, jeigu jus domina butai Klaipėdos mieste, tada turėtumėte pasidomėti kas lemia jų kainas.

Visada pirmiausia reikia atsižvelgti į rajoną. Uostamiesčio gyventojai žino, jog brangiausias nekilnojamas turtas yra senamiestyje ir su nuomos kainomis viskas  lygiai taip pat. Kodėl? Tai lemia būtent didelis paslaugų ir pramogų pasirinkimas. Senamiestyje kavinės įsikūrusios šalia viena kitos, pilna restoranų, barų. Taipogi galima surasti ir įvairiausių pramogų. Svarbus faktorius  tas, kad senamiestyje susisiekimas yra puikus – šalia visos reikalingos valstybinės institucijos, prekybos centrai, autobusų stotelės – pro šį rajoną viešasis transportas kursuoja nuolatos.

Taip pat reikia pabrėžti ir perkamo buto ypatumus. Pavyzdžiui, butai Klaipėdoje su autonominiu šildymu yra gerokai patrauklesni nei tie, kuriuose yra centrinis šildymas. Taip yra beveik visur. Aišku, buto būklė taip pat daug ką reiškia, nes vis dėlto – jeigu pirksite butą, kurį reikės daug remontuoti, tai logiška, kad net jeigu jis bus senamiestyje, tai jo kaina negalės būti labai didelė, nes prisidės renovacijos išlaidos. Butų kainos Klaipėdoje dažnai svyruoja, o tai lemia ne tik būsto būklė bei ypatumai – čia daug ką reiškia ir saugumas.

Kaip minėjome, senamiestyje butai brangesni, o taip yra ir dėl to, kad čia dažniau patruliuoja policijos pareigūnai, todėl žmonės, net ir savaitgalio vakarais, čia gali jaustis saugesniais. Kitas atvejis būtų perkant bustą kituose – didesnį nusikalstamumą turinčiuose  rajonuose. Vien tai, kad kažkuriame rajone yra didelis nusikaltimų skaičius, gali daryti įtaką buto kainai nepaisant jo būklės, ploto ar kitų ypatumų. Turėtumėte kreiptis į žymiausias nekilnojamos turto agentūras – jos padės viską išspręsti.