Sveikata

CooperVision – Biofinity lęšių apžvalga

Spėk: Kokį daiktą dažniausiai deduosi į akis?

„Kontaktinius lęšius?”

Bingo, atspėjai!

Įprastai aš nešioju kontaktinius lęšius po 10 – 12 valandų per dieną. Ir taip kiekvieną dieną. Ankščiau aš mėgdavau dažniau nešioti spalvotus lęšius, nes su jais galima ekspermentuoti. Tačiau su spalvotais lęšiais akys pasidaro sausesnės ir pavargsta žymiai greičiau, nei įprasti mėnesiniai lęšiai.

Jei tu esi kontaktinių lęšių nešiotoja, tuomet supranti, kaip svarbu, jog su lęšiais jaustumeisi komfortabiliai, bei, kad akys visuomet būtų drėgnos. Jeigu aš nešioju spalvotus lęšius visą dieną, mano akys išsausėja, parausta ir į vakarą jas net pradeda skaudėti. Kartais nepadeda net dirbtinės ašaros. Tas jausmas tikrai nepagerina savijautos, plius visi aplinkiniai sako, jog tu atrodai labai pavargusi. Aš tikiu, kad ir tau bent kartą yra taip buvę.

Taigi vieną dieną aš nusprendžiau išbandyti Biofinity lęšius. Pirmą dieną jausmas buvo nerealus. Man atrodė, kad aš išvis be lęšių. Ar kada nors tu taip jauteisi?

Biofinity lęšiai naudoja “aquaform” technologiją, kuri lęšius padaro labai patogius, akys gauna daug deguonies ir lęšis užtikrina pakankamą drėkinimą. Skamba išties puikiai, ar ne?

Aš lęšius užsisakiau už ~15 eurų ir dar gavau nemokamą akių patikrinimą ir kelias brošiūras.

Po regėjimo patikrinimo, kuris truko tik 15 minučių, gydytojas pasakė, kad Biofinity lęšiai man puikiai tiks, nes jie drėkina akis ir leidžia joms kvėpuoti. Tai du patys svarbiausi faktoriai norint turėti sveikas akis. Taip pat Biofinity lęšiai turi labai glotnų paviršių, kuris sumažina trintį ir taip jūsų akys jaučiasi dar geriau.

Biofinity lęšius jau nešioju kelis mėnesius ir esu labai patenkinta. Darbe prie kompiuterio praleidžiu didžiają dalį laiko ir būtent su šiais lęšiais mano akys taip nevargsta ir nesausėja. Pamenu laikus, kai tekdavo dirbti su akiniais, nes lęšiai per greitai išsausėdavo. Tačiau dabar, ačiū BIOFINITy lęšiams, kurie išgelbėjo mane.

Jei šių lęšių dar nebandei, rekomenduoju, gal jie taip pat pagerins tavo gyvenimą?!

O jeigu nežinai, kur užsisakyti, spausk čia.