Sveikata

Šaltuoju metų sezonu – puikios Camelia akcijos!

Peršalimo ligų susirgimai turi sezoniškumą: žmonių sveikata įprastai pradeda šlubuoti vos tik atšalus orams, nors statistika teigia, kad dažniausiai žmonės pradeda skųstis peršalimo ligomis tik vėlyvą rudenį. Tai pabrėžia ir vis dažniau rudens metu pastebimų Camelia akcijų, kurios rūpinasi, kad žmonės susirgimų sezonu išvengtų didesnių finansinių nuostolių.

Atvėsus už lango reikia tinkamai pasiruošti – įvertinus oro sąlygas, pasirūpinti tinkama apranga, o nepaisant to būti tikriems, kad jūsų organizmas pasisavina pakankamai naudingų maistinių medžiagų ir reikiamų vitaminų. Vis dėlto, retas žmogus skiria užtektinai laiko tam, kad reikiamų medžiagų įgytų maistiniu pagrindu. Nors žmonės ir stengiasi maitintis sveikiau, vis dažniau įsigyja ekologiškus produktus, kuriuose gausu įvairiausių vitaminų – įvairiapusiškas maisto racionas vis dar nėra dažnas lietuvio prioritetas.

Vaistinių tinklų kaip Camelia akcijos leidžia ne vien tik efektyviai tvarkytis ir susidoroti su peršalimo ligų padariniais, tačiau ir prevenciškai jų išvengti – kitaip tariant, užbėgti virusams ir bakterijoms už akių. Dabartinės Camelia akcijos nurodo, kad didžiajai daugumai vitaminų bei maistinių preparatų, skirtų sveikatos stiprinimui, šiuo metu taikomos iki 30 procentų nuolaidos, o kainos svyruoja iki 25 eurų. Pabrėžtina ir tai, kad didesnių pakuočių vitaminų pakaks ne vien tik šiems metams – tikėtina, kad subalansuoti organizmo veiklą pavyks greičiau, o naudingų medžiagų preparatas bus tinkamas ir kitų metų vartojimui.

Pažymėtina ir tai, kad žmonės šaltuoju metų sezonu skundžiasi ne vien tik dėl peršalimo susirgimų – prastesnė savijauta apskritai yra tai, kas žmonėms gadina gyvenimą ir prisideda prie blankesnių dienų žiemą. Camelia akcijos nurodo, kad niūriuoju laikotarpiu žmonėms yra ypač naudinga vartoti maistinius papildus, kurie gerina nervų sistemą, tinkamai reaguoja į akių jautrumo mažinimą, odos ir nagų puoselėjimą, o taip pat prisideda ir prie atminties ir smegenų veiklos optimalaus veikimo.

Camelia vaistinėse maistiniai papildai bei kitos prevencinės priemonės sveikatos gerinimui šaltuoju metų sezonu finansiškai neturėtų kelti žmonėms keblumų. Taikytinos Camelia akcijos svyruoja nuolatos – per visą žiemos periodą galima pastebėti, kad vienu metu piginami gerinantys organizmo veiklą medikamentai, kitu – stengiamasi uoliai kovoti su jau patirtais diskomfortą keliančiais padariniais ir paruošti sveikatą pavasariui. Nepaisant to, rekomenduojame nuolatos sekti pateikiamas akcijas vaistinės tinkle – pasinaudoti pasiūlymais galėtų būti aktualu kiekvienam vartotojui. Svarbiausia, rūpintis savo paties ir artimųjų sveikata, juk tai taip paprasta.