žieminė striukė
Įvairūs

Kaip išsirinkti žieminę striukę?

Nors pastaruoju metu nuolat besikeičiantis oras vertė mus vos ne kiekvieną dieną keisti savo aprangą, pakanka tik laukti kol mus galutinai apgaubs unikalus žiemos šaltis. Dar iki šiol galėjome išnaudoti kai kurių rudeninių striukių suteikiamą šilumą, tačiau neturint tinkamos aprangos žiemos metu atlikti kasdienius darbus yra tiesiog neįmanoma. Kiekvienas iš mūsų privalo pasirūpinti savo šiluma, o tinkamas šilumos lygis priklausys nuo žieminės striukės pasirinkimo. Nors savo aprangą dažniausiai vertiname pagal išvaizdą, žiemos metu privalome atkreipti dėmesį ir į striukės šilumines savybes. Beieškant žieminės striukės turime atsižvelgti į šiltą užpildą, kokybišką viršutinį sluoksnį bei mus dominantį stilių. Nors pastarasis kriterijus turi nepaprastai didelę įtaką kitais metų laikais, žiemos metu turime skirti mažiau dėmesio stiliui ir pasirūpinti tinkamiausiu šilumos lygiu.

Kadangi šilčiausios ir patogiausios žieminės striukės dažniausiai būna ilgesnės, nebijokite rinktis labiau spalvingus, unikalius variantus. Žiemos metu jūsų striukė sudarys nepaprastai didelę aprangos dalį, tad rinkitės tik tokį drabužį, kurį dėvėsite su pasididžiavimu. Jei norite sukurti kuo patrauklesnę aprangą, priderinkite kitas aprangos detales prie striukės ir ieškokite gražių, patogių, stilingų derinių.

Perkant naują žieminę striukę ar paltą tinkamai įvertinkite savo poreikius. Kaip jau minėjome, tai nereiškia kad turite skirti visą dėmesį jus dominančiam stiliui. Atitinkamas šilumos lygis yra jūsų svarbiausias poreikis.

Puikios žieminės striukės beieškant turime surasti kuo kokybiškesnį viršutinį sluoksnį. Jūsų gyvenimo būdas taip pat stipriai įtakos jūsų pasirinkimą. Jei dažnai vairuojate ir daug laiko praleidžiate savo automobilyje, neieškokite brangesnės, ypatingai šiltos striukės. Jei mėgstate būti gryname ore ir ieškote drabužio, kuris leis jums ilgiau išbūti  lauke, ieškokite ilgesnių, kokybiškesnių striukių arba palto. Šiltesnės, storesnės striukės su kokybiškesniu viršutiniu audiniu yra labiau atsparios įvairiems nešvarumams. Ypatingai daug laiko šaltomis oro sąlygomis praleidžiantiems žmonėms siūlome pirkti specialias, slidinėjimui skirtas striukes, kurios ne tik sukurs stiprią, stabilią šilumą, bet ir apsaugos jūs nuo netikėtų kritulių.

Beieškant tinkamiausio žieminio drabužio, turime skirti daug dėmesio gero užpildo paieškai. Striukė kurioje yra daugiau pūkų bus lengvesnė, todėl gerai atsižvelkite į užpildo proporcinę sudėtį. Sintetiniai užpildai taip pat užtikrina stabilią šilumą, leidžia kūnui kvėpuoti bei neapsunkina jūsų kūno.

Tinkamo stiliaus pasirinkimas taip pat yra labai įtakingas. Kadangi striukė arba paltas – tai labai dideli drabužiai, jų išvaizda labiausiai įtakoja aprangos stilių. Nepamirškite, kad žiemos metu privalome vertinti drabužių šilumą bei komfortą, tačiau jei įsitikinote, kad pakankamai atsižvelgėte į šiuos, pradėkite ieškoti patraukliausio drabužio, kuris puikiai atitinka šiuos kriterijus. Miesto gyventojai dažniausiai šildosi stilingomis pūkinėmis striukėmis bei paltais. Nepamirškite svarbiausių naudingumo kriterijų bei nebijokite ryškių spalvų. Pasirinkite drabužį, kuris suteikia trokštamo grožio, komforto ir devėkite jį su pasididžiavimu.

Itin platų jaunatviškų laisvalaikio stiliaus žieminių striukių asortimentą rasite internetinėje parduotuvėje Sourkick internetinėje parduotuvėje.