mobilieji telefonai
IT ir technologijos

Išmanieji telefonai – ar išnaudojate visas prieinamas funkcijas

Tarp atsakymų į klausimą, kokį daiktą pasiimtų su savimi į negyvenamą salą, respondentai bene dažniausiai pamini mobiliuosius telefonus. O jei telefonai išmanieji, laikas tikrai neprailgtų: atsibodus vienatvei, galima ir filmą pažiūrėti, muzikos paklaustyti ar elektroninę knygą perskaityti. Menka smulkmena: tereikia pasirūpinti energijos šaltiniu telefono baterijos įkrovimui.

Gyvenantiems civilizacijoje ir galintiems naudotis vis spartesniu mobiliuoju ryšiu, išmanieji telefonai atveria daug galimybių. Jaunesnio amžiaus, technologijoms imlesni asmenys yra linkę išnaršyti kiekvieną funkciją, kurią siūlo mobiliojo ryšio operatorius bei konkretaus modelio telefonas. Vyresni ar tiesiog šia sritimi ne itin besidomintys, apsiriboja keliomis pagrindinėmis – skambučiais, trumposiomis žinutėmis bei interneto naršykle. Sužinokite, ką dar galima „išspausti“ iš savo išmaniojo, išbandykite praktiškai ir atsirinkite sau aktualias galimybes!

Telefonas – modemas

Telefonai, nesuteikiantys galimybės naudotis internetu, gali būti populiarūs tik pagyvenusių žmonių (ir tai ne visų!) tarpe. Tačiau kad ir koks didelis telefono ekranas bei greitas mobiliojo interneto ryšys bebūtų, kai kuriuos darbus paprasčiau atlikti naudojantis nešiojamuoju ar planšetiniu kompiuteriu. Tačiau telefonas gali būti naudingas ir šiuo atveju. Nesant galimybės naudotis namų internetu ar nerandant laisvai prieinamos interneto prieigos, išmanusis telefonas, turintis interneto ryšį, efektyviai tarnauja kaip modemas.

Telefonas – navigacija

Įprastus popierinius žemėlapius galima pamiršti (nebent priekinį stiklą dengiantis ir matomumą mažinantis popieriaus lapas kažkam siejasi su tikraja kelionės dvasia) – išmanieji telefonai tarnauja kaip patikima navigacijos priemonė, padedanti orientuotis ne tik atviroje erdvėje, bet pastatų viduje ar oro uostuose. Daugomoje telefonų yra įdiegta navigacija, kuria galima naudotis ir be interneto ryšio, norintieji programos, labiau atitinkančios pageidavimus, gali atsiųsti atitinkamą programą.

Telefonas – praktiškas įrankis įvairiose situacijoje

Norite nepamiršti išgerti reikiamą kiekį vandens per dieną? Po ranka pravartu turėti lietuvių-anglų kalbos žodyną? Reikia greitai konvertuoti valiutą? Daug važinėjate viešuoju transportu? Kiekvienas iš mūsų turime skirtingų kasdienių poreikių, kurių sprendimo įrankis gali būti vienas – išmanusis telefonas. Galima naudotis įvairiomis mobiliosiomis programėlės, kurios, atsižvelgiant į patogumą vartotojui, yra suskirstytos į atskiras kategorijas. Gera žinia, jog didelė dalis jų yra nemokamos.

Supažindinome tik su menka dalimi galimybių, kurias atveria išmanieji telefonai. Pažinę naujų dalykų išbandymo džiaugsmą, neabejotinai norėsite dar! Jeigu negalite įsigyti išmaniojo telefono už pilną kainą, visada galite pasinaudoti įsigijomo per nuomą paslauga iš Bekredito.