Šventės

Kokie kalėdinių žaisliukų rinkiniai gražiausiai papuoš jūsų eglutę?

Kalėdos gali būti tikra karštinė, kuomet visi skuba papuošti savo namus gražiausiomis dekoracijomis. Eglutė tampa tikra namų karaliene, nupuošta gražiausiais elementais. Tačiau, taip pat, kyla ir klausimas, kokius kalėdinių žaisliukų rinkinius pasirinkti, kad eglutė džiugintų akį. 

Šiame straipsnyje aptarsime gražiausius elutės žaisliukus, ir patarsime, kodėl išsirinkti tam tikrus žaisliukus būtų geriausias sprendimas. 

Stiklinių žaisliukų rinkiniai

Būtent stiklinių kalėdinių žaisliukų rinkiniai pasireiškia aukščiausiomis kainomis. Tačiau išvaizda neprilygsta jokiems kitiems žaisliukams. Stikliniai žaisliukai dažnai būna rankų darbo, vienetiniai ir išskirtiniai. 

Būtent tokie žaisliukai jūsų Kalėdų eglutei suteiks jaukaus žavesio, primenančio skandinavišką dizainą. Skandinavai mėgsta minimalistinius, tačiau labai kokybiškus daiktus. Todėl būtent stikliniai žaisliukų rinkiniai puikiai tam tinka. Rinkiniuose jų nėra daug,  tačiau jie visi išskirtiniai ir labai kokybiški.

Stikliniai žaisliukai taip pat tinka tiems, kuriems svarbu tvarus gyvenimas, kadangi gaminant žaisliukus iš stiklo, mažiausiai nukenčia gamta. Tai svarbu dar ir todėl, kad švenčių metu, ypatingai pakyla užterštumo lygis, žmonės netaupo, tad stikliniai žaisliukai gali būti puikus pasirinkimas.

Namų gamybos žaisliukų rinkiniai 

Puikiausias dekoracijas namams galima pasigaminti ir namuose. Gražūs žaisliukų rinkiniai gali būti gaminami kartu su vaikais ar su kitais šeimos nariais. 

Dažnai Kalėdoms kepami imbieriniai sausainiai gali būti puikus būdas papuošti eglutę. Taip surinksite išskirtinių ir nepakartojamų eglutės žaisliukų kolekciją. Dekoruoti sausainius galite įvairiausiais būdais, pagal savo fantaziją. Net ir netobuliausi sausainukai bus puiki eglutės dekoracija.

Džiovinti vaisiai taip pat gali būti nuostabi dekoracija kalėdų eglutei. Galite pasirinkti apelsinus ar kriaušes. Suderinti juos su kitais žaisliukais (pvz.: papuošti plastikinius žaisliukus). O smagiausia tai, kad tokius žaisliukus kartu su visa šeima galėsite suvalgyti pasibaigus švenčių laikotarpiui.

Popierinių žaisliukų rinkiniai

Popierinės dekoracijos kartais gali atrodyti daug gražiau, nei gali pasirodyti iš šono. Eglutės dekoracijas taip pat galima rinktis iš popieriaus, kadangi tai puikus ekologiškas būdas švęsti šventes. 

Iš popieriaus pagamintus kalėdų eglutės žaisliukų rinkinius galite rasti parduotuvėse, o ypač labai platus pasirinkimas interneto platybėse. Žaisliukai gali būti įvairiausių formų, spalvų ir dydžių.  Tačiau tai taip pat gali būti ir puikus būdas praleisti vakarą, kuriant kalėdinius žaisliukus iš popieriaus.

Popierinių žaisliukų rinkiniai galbūt ne pats tobuliausias pasirinkimas kokybiškumo prasme, tačiau tai labai puikus sprendimas norint į šventes pažiūrėti kitu kampu ir eglutę puošti išskirtiniais žaisliukais.

Eglutės dekoracijos

Pristatėme tris būdus, kuriais galima papuošti eglutę ateinančioms šventėms, ir įvairių eglutės žaisliukų rinkinių privalumus bei trūkumus. Tad tikimės, kad šiemet jūsų eglutė bus pati gražiausia ir tikrai šskirtinė.


Išsirinkti pačius gražiausius kalėdų eglutės žaisliukų rinkinius galite užsukę į https://bijunai-prienamo.lt internetinę ar tradicinę parduotuvę ir taip papuošti savo namus.