tailandietiškas masažas
Grožis,  Paslaugos,  Sveikata

Dovanų čekiai masažui

Masažas – išskirtinė dovana tinkanti kiekvienam, kuris rūpinasi savo sveikata ar mėgsta pasilepinti. Masažo paslaugas teikiančios įstaigos, norėdamos palengvinti tokios dovanos organizavimui, siūlo įsigyti dovanų kuponus. Šiame straipsnyje apie tai ir pakalbėsime, kaip tinkamai išsirinkti ir įsigyti masažo dovanų čekį. 

Kokius masažus galima dovanoti?

Dovanodami masažo dovanų kupono forma, galite pasirinkti iš plataus masažo paslaugų teikėjų sąrašo. Siūlomi patys įvairiausi masažai. Pavyzdžiui  “Masažas Jai ir Jam”, klasikinis masažas, giluminis masažas, Shiatsu, tailandietiškas ir kiti egzotiniai masažai.

Masažo dovanų čekiai >>

Kaip išsirinkti? Geriausia masažą dovanai rinktis pagal tikslą. Gali būti gydomieji, sportiniai, higieniniai ir kosmetiniai masažai. Reikia įvertinti tai, kad tik gydomieji masažai realiai įtakoja žmogaus organizmo funkcijas ir jas normalizuoja. Kiti masažo tipai žmogaus negydo. Jeigu sunku išrinkti, o galbūt nežinote, kas labiausiai patiks žmogui, kuriam dovanosite,  pirkite čekį, kuriame nebus parašyta konkreti paslauga. Tokiu būdu gavėjas galės pats išsirinkti masažo tipą iš visų salono siūlomų.

Dovanų čekio įsigijimo sąlygos

Kuponai yra pardavimų skatinimo priemonė, kuria įmonės siekia išplėsti klientų ratą. Dovanų kuponas masažui gali būti dviejų tipų – tai dovanų kuponas konkrečiam masažui arba dovanų kuponas įvertintas konkrečia suma, už kurią kupono gavėjas išsirenka procedūrą pats. Siekdamos išplėsti pasinaudojimo dovanų kuponu ribas, masažo paslaugų įmonės suteikia galimybę primokėti skirtumą, jei pasirenkama paslauga yra brangesnė, nei kupono vertė.

Kuponus, kurių galiojimo laikas siekia nuo kelių mėnesių iki vienerių metų, galima įsigyti internetu arba masažo salonuose. Dovanų kuponą įsigijus internetu, jis paprastai atsiunčiamas į el. pašto dėžutę ir jį tereikia atsispausdinti.

Kada pirkti dovanų kuponus masažui?

Kuponus galima įsigyti tiek vienam žmogui, tiek jų grupei. Dovanų kuponai yra patogus būdas įteikti dovaną artimam žmogui, kolegai ar verslo partneriui. Masažo paslaugų teikėjai teigia, kad masažo kuponas tinkama dovana gimtadienio, vardadienio, vestuvių sukaktuvių, Motinos ir Tėvo dienos  progomis. Dovanų kuponai grupėms tinka, kai švenčiamas mergvakaris ar bernvakaris, skatinant darbuotojus arba rodant dėmesį savo verslo partneriams.

Apibendrinant galima teigti, kad dovanų kuponai masažui – puiki dovana artimiesiems, mylimiesiems, draugams ar kolegoms. Tačiau svarbiausia, renkant masažą dovanai reikia įvertinti masažo meistro profesionalumą. Gydomąjį masažą gali atlikti tik šios srities specialistas, baigęs atitinkamus mokslus ir turintis licenciją.

Daugiau apie masažus rasite čia: http://tailandomasazai.lt