Finansai,  Įvairūs,  Paslaugos,  Patarimai,  Verslas

Dabar tinkamas metas investuoti į svarą

Ieškantiems kur būtų geriausia investuoti pinigus dabar atsirado gana gera proga padidinti savo kapitalą – svarstant klausimą ar Didžioji Britanija turėtų traukti iš ES, svaro kursas ėmė kristi. Kritimas prognozuojamas ilgam laikotarpiui – iki būsimo referendumo. Nors šalies valdžia nusprendė, kad Didžiajai Britanijai geriau būtų likti Euro zonos nare, vis tiek galutinį sprendimą priims šios šalies gyventojai – laukia referendumas, kuris vyks vasarą. Tiesa, investuojantiems į valiutas taip pat reikėtų būti kiek atidesniems ir pasidomėti ar jie iš tiesų gali investuoti į tokią veiklą, nes mat Lietuvoje pinigų keitimo veikla gali užsiimti tik tam tikros finansų įstaigos, kurios turi reikalingas licencijas.

Įprastai, bankuose įsigyti kitos šalies valiutą gali visi, tačiau perkant ją internetu, galima sulaukti ir mokesčių inspekcijos dėmesio. Tai reiškia, kad jeigu jūs dabar ketinate įsigyti didelį kiekį svarų sterlingų ir vėliau juos parduosite, tai tikėtina, kad gausite pelno. Pelnas pagal įstatymus yra apmokestinamas. Šioje svetainėje https://www.atriekrediti.biz/info/3-kreditu-informacija teigiama, kad būtina žinoti ir tai, jog tokia investicine ir spekuliacine veikla užsiimti gali tik turintys tam tikras licencijas. Žinoma, jums niekas neuždraus nueiti į banką ir pakeisti eurus į minėtą valiutą, tačiau kaip minėjome, jeigu keisite dideles sumas, tai tikėtina, kad gali kilti problemų. Matote, didelėmis sumomis atsiskaitantys asmenys neretai turi pateikti ir duomenis iš kur gaunamos pajamos.

Jeigu norite sąžiningai investuoti, siūlytume pirmiau pasikonsultuoti su mokesčių inspekcijos atstovais. Jie gali jums patarti kaip geriausia viską būtų atlikti. Aišku, jeigu tai būtų vienkartinis bandymas pasipelnyti iš valiutų kursų svyravimo, tada tikėtina, jog tai nebūtų laikoma nuolatine veikla.

Skubėti investuoti į svarą dar nereikėtų, nes prognozuojama, kad jis nepasiekė žemiausios kritimo ribos. Prieš referendumą, tikėtina, jog svaro kursas bus pats žemiausias šiemet, todėl būtent tuo metu geriausia ir būtų įsigyti. Svaras po referendumo turėtų vėl atgauti buvusias kainos pozicijas, nes prognozuojama, kad britai yra linkę likti ES – tai skelbia išankstinės apklausos, kurios atliekamos visoje šalyje. Žinoma, visą riziką prisiimate jūs, tad gerai viską apgalvokite.