Sveikata

Dantų implantavimas – kokios kainos?

danties implantasSiekdami atstatyti prarastus dantis, neretai ieškome įvairiausių sprendimų, tačiau nežinojimas ką rinktis dažniausiai suglumina ieškant pigiausio varianto. Kaip bebūtų, pigios kainos odontologijos srityje gali reikšti daugelį svarbių dalykų – nuo prastos kokybės medžiagų taisant dantis iki blogo specialisto pasirinkimo. Pavyzdžiui, implantuojant, danties implantas visada turi skirtingas kainas – viena aukštesnė, o tai reiškia, kokybę ir žemesnė – kainos atžvilgiu, optimali ir kokybė. Svarbiausia šioje srityje yra tai, jog būtų pasirinktas tinkamas specialistas.

Odontologijos srityje, pasirinkus kvalifikuotą specialistą, jūs galėsite mažiau laiko skirti informacijos rinkimui apie tam tikras procedūras bei jų kainas. Pavyzdžiui, kiekviename mieste vis skirtinga klinika gali pasiūlyti visai kitokius įkainius tiek už medžiagas, tiek ir už darbą. Tarkime, kokia nors  odontologijos klinika Kaune gali pasiūlyti visai kitas paslaugas nei kitame mieste įsikūrusios klinikos, o svarbiausia – su kitokiais paslaugų įkainiais. Renkantis specialistą, kuris atliks visą dantų atstatymo procesą, būtina atkreipti dėmesį į atsiliepimus apie jį. Savaime suprantama, jog juos galite rasti internete ar tiesiog pažįstamų žmonių rate.

Kalbant apie specialisto pasirinkimą, būtina žinoti, jog tik jis suteiks visą reikalingą informaciją net tik apie dantų implantavimą, bet ir apie kitas procedūras bei pasiruošimą. Žinoma, kiekvieno paciento situacija yra skirtinga, todėl faktas, jog gydymo išlaidos niekada nebus vienodos. Jeigu jums yra aktualus dantų implantavimas, tai pirmiausia reikėtų žinoti, jog be pasiruošimo, jis tikrai nebus atliekamas t.y. pirmiausia jus apžiūrės specialistas, atliks burnos ertmės apžiūrą, suras galimus infekcijos židinius, kuriuos būtina bus pašalinti bei informuos kokia kaina bus galutinė atliekant visas procedūras. Būtina žinoti, jog tik dantų implantų kainos yra žinomos iš anksto, todėl vertėtų atkreipti dėmesį ir į tai, kokioje klinikoje jums bus atliekama ši operacija, nes ne visos klinikos nustato vienodas implantų kainas. Vertėta žinoti, jog jums gali būti pasiūlyti ir skirtingi gaminiai t.y. pagal jūsų finansines galimybes, nes šiuo metu implantų pasirinkime galite dairytis ir į brangiausius – šveicariškus, bei į pigesnius – amerikietiškus gaminius. Pirmieji žinoma yra brangesnis, tačiau jeigu jūsų finansai riboti, turite galimybe pasinaudoti ir alternatyvomis.

Kiekviename mieste odontologijos klinikų yra ne viena ir ne dvi, todėl jeigu norite sužinoti kokios kainos vyrauja dantų implantavime, aplankykite jas visas arba tiesiog susiraskite tų klinikų kontaktinę informaciją ir pasiteiraukite telefonu.