veido depiliacija
Grožis,  Sveikata

Ar įmanoma lazeriu pašalinti plaukelius nosyje?

Nosies plaukai būtini norint reguliuoti gleivinės funkciją. Visiškai jų pašalinti neįmanoma, jie apsaugo gleivinę ir neleidžia dulkių dalelėms patekti į kvėpavimo takus.

Dauguma moterų nori pašalinti nepageidaujamus plaukelius nuo iš nosies, taigi dažnai atlieka veido depiliaciją. Šiame straipsnyje aptarsime vieną iš populiariausių plaukelių šalinimo būdų – plaukų šalinimą lazeriu.

Kiti plaukelių šalinimo būdai ir jų veiksmingumas

Kiti nosies plaukelių šalinimo būdai yra laikini, kerpant plaukeliai greitai atauga, gadindami bendrą išvaizdą. Pešiojimas ir epiliavimas kitais būdais pažeidžia jautrią vietą, gali sutrikdyti gleivinės veiklą. Ir tai gali sukelti nemalonių ENT ligų atsiradimą: sinusitą, sinusitą. Lazerinis epiliavimas veikia kryptingai, pašalinami tik tie plaukeliai, kurie gadina išvaizdą.

Kauno depiliacijos paslaugos

Depiliacijos salonas Kaune Depiliacijos centras  

Lazerio veikimo principas

Likusi augmenija nosyje lieka nepažeista, gleivinė veikia kaip anksčiau. Pasiruošimas procedūrai Specialaus pasiruošimo procedūrai nereikia. Pakanka atsisakyti deginimosi atviroje saulėje, apsilankyti soliariume. Prieš procedūrą jūs negalite patys epiliuoti plaukų.

Klinikos „Epil“ specialistai rekomenduoja užsirašyti į vizitą susipažinti su gydytoju, aptarti plaukų šalinimo detales, įvertinti pakartotinių apsilankymų poreikį. Kadangi plaukų folikulai aktyvuojami paeiliui, procedūrą teks kartoti keletą kartų. Tai padės visiškai atsikratyti iš šnervių išlindusių plaukelių.

Procedūros aprašymas

Po išankstinės apžiūros ir apklausos pacientas paguldomas ant sofos. Plaukai pašalinami vienkartiniame dangtelyje. Būtinai dėvėkite apsauginius akinius. Plaukų šalinimo iš šnervių procedūra yra gana paprasta.

„Epil“ klinikos gydytojai seansui skiria kelias minutes. Patirtis ir profesionalumas leidžia atlikti procedūrą kokybiškai. Indikacijos plaukų šalinimui lazeriu yra tik estetinės. Jei žmogus jaučia diskomfortą dėl augmenijos pertekliaus šnervėje, procedūra išspręs problemą.

Kontraindikacijos apima kai kurias ligas

Plaukų šalinimas lazeriu visiškai neatliekamas arba atidedamas kuriam laikui, jei yra kontraindikacijų. Gydytojas išsamiau papasakos apie visus procedūros niuansus, atliks tyrimą ir pokalbį. Kontraindikacijos plaukų šalinimui lazeriu nosies srityje.

Uždegiminės, infekcinės ligos. Įskaitant ARI. Onkologija. Sinusitas, sinusitas ūmine forma. Nėštumo ir žindymo laikotarpis. Alergija, odos bėrimai. Laikotarpis po aktyvaus deginimosi. Antibiotikų vartojimas. Klinikos specialistai tikrai atliks visavertę apklausą, įvertins būklę, padarys išvadą dėl plaukų šalinimo galimybės.

Paciento sveikata ir saugumas yra pagrindinis gydytojo rūpestis.

Ko negalima po procedūros?

Konsultacijos metu gydytojas nustatys apytikslį būtinų procedūrų skaičių. Tai yra plaukų folikulų ypatumas: jie pakeičia vienas kitą aktyvaus augimo fazėse. Norėdami visiškai pašalinti plaukus, turėsite praleisti nuo 6 iki 8 seansų. Tai yra vidutiniai skaičiai, viskas priklauso nuo individualių rodiklių.

Po procedūros negalima lankytis soliariume, pirtyje. Vietai gydyti naudojamas specialus kremas, kuris švelniai paveikia jautrią sinusų sritį. Negalima naudoti preparatų, kurių sudėtyje yra alkoholio. Pirmosiomis dienomis verta vengti dulkių sinusuose.

Draudžiama liesti rankomis, kad neatsineštų nešvarumų. Ekspozicija lazeriu yra saugi procedūra. Bet kadangi svogūnėliams atsiranda terminis poveikis, jų sunaikinimas, oda kurį laiką išlieka jautri.

Apibendrinant

Atsigavimo laikas priklauso nuo lazerio paveiktos srities. Jei susidaro pluta, mūsų gydytojai primygtinai pataria jos neliesti. Gydymo procesas nereikalauja įsikišimo ir nesukels rimto rūpesčio. Visa tai laikina.

O efektas po procedūros yra nuolatinis reiškinys. Jei nosyje atkakliai auga ilgi plaukeliai, reikėtų pagalvoti apie plaukų šalinimą lazeriu. „Epil“ klinikos gydytojai padės išspręsti šią problemą kartą ir visiems laikams.

Šaltinis: epil.lt