www.krutinesdidinimas.lt
Grožis

Krūtų didinimas žvelgiant pragmatiškai.

Ar verta didintis krūtines?

Štai Jums ir klausimas vertas milijono. Visos feministės ims šaukti, kad neverta, o visos „pupos“ sutartinai linksės galvą, sakys, kad verta. Viduriuko ir teisybės mes niekada nesurasime, ir nereikia nė tikėtis tokių dalykų, bet diskutuoti, ar patarti apsispręsti merginoms, mes tikrai galime ir turime.
Krūtų didinimo operacijos šiais laikais yra tiek išpopuliarėjusios, kad merginos aštuoniolikto gimtadienio proga pageidauja būtent tokios dovanos. Didžioji dalis merginų tiesiog nori didesnės krūtinės, bet yra maža dalis merginų ar moterų, kurios reikia didinti krūtinę, ar taisyti krūtų formą todėl, kad gamta jas nuskriaudė.
Nė viena moteris ar vyras negali suprasti tos merginos, kuri turi neproporcingas krūtis, arba viena krūtis yra net neišsivysčiusi. Tai yra slegiantis ir milžiniškas psichologinis diskomfortas, kuris pasireiškia jau nuo pradinių mokyklos klasių. Vienoms mergaitėms krūtys auga anksti ir tvarkingai, kitoms vėlai, o kitoms kyla įvairių bėdų, kaip jau minėjau, ir toms, merginoms, kurios yra be krūtų, arba krūtys auga ne taip, kaip tūrėtų, prasideda patyčių ir žeminimo laikotarpis.
Žinau, žinau, sakysite, kad šiuo metu yra įvairių liemenėlių, kurios pakelia, formuoja, kreipia krūtines, bet visos šios apgaulės priemonės skirtos berniukams ir vyrams, o ką daryti merginai, kuri turi persirengti prieš kitas merginas, kuri turi eiti į dušą? Šiais laikais konkurencija tarp moksleivių yra milžiniška, o pagieža ir panieka yra neatsiejama mokyklos dalis, tad jeigu paauglė turi tokių problemų su krūtimis, ji garantuotai bus išjuokta, ir gaus įžeidžiančią pravardę. Ar įsivaizduojate, kiek laiko turės vargti ta mergina, kiek ji iškentės skaudžių patyčių ir pažeminimų? O juk yra paprasta išeitis, galima tiesiog kreiptis į plastikos chirurgą, kuris patars ir pakonsultuos, ir padės išspręsti gamtos klaidą. Žinoma, niekas nesako, kad jaunai mergaitei galima daryti tokias operacijas, manau, kad būtina, kad mergina subręstų, ir kūnas susiformuotų, bet vien tai, kad mergina žinos, kad yra galimybė ištaisyti gamtos klaidą jos atžvilgiu, jai suteiks pasitikėjimą ir viltį, kad ji bus graži ir akį traukianti mergina.